הקשר בין זוגיות טובה לאורח חיים בריאים

כולנו מכירים את המשפט המוכר והידוע שהמתכון המנצח לאורח חיים בריא וטוב הוא זוגיות טובה. יותר ויותר מחקרים שמבוצעים בנושא, מוכיחים כי אכן יש אמת במשפט וההשפעות של זוגיות טובה ובריאה, משפיעות בין היתר גם על אורח החיים והפיכתו לבריא וטוב יותר.

אורח חיים בריאים

הקשר בין זוגיות טובה לאורח חיים בריא

זוגיות היא מילה גדולה ומפוצצת. ניתן לבקש ממאה אנשים שונים לתאר מהי זוגיות בכמה מילים, וסביר להניח שכל אחד מהם יתאר זאת בצורה שונה. אם נשאל את אותם מאה אנשים, כיצד הזוגיות משפיעה על אורח החיים באופן כללי, סביר להניח שהתשובה תהייה גורפת וברורה – בצורה טובה.

בשנים האחרונות מבוצעים יותר ויותר מחקרים בתחום הפסיכולוגי ובתחום הבריאותי בהקשר של עולם הזוגיות, התזונה הבריאה וכל מיני דברים שמשפיעים על הבריאות שלנו ושמראים כי יש הבדלים משמעותיים בין אנשים שנמצאים בזוגיות טובה ובריאה, לבין אנשים שנמצאים בזוגיות לא טובה (או ללא זוגיות).

ההבדלים באים לידי ביטוי בשוני במצבי הרוח, ברמת ההכנסה וכמובן גם בהשפעות על אורח החיים. כך לדוגמא, אורח חיים לא בריא יכול לבוא לידי ביטוי בהשמנה – ואכן מחקרים מראים כי אנשים שנמצאים ללא זוגיות או אנשים שנמצאים בזוגיות שהם מגדירים כ-"לא טובה", סובלים מבעיות השמנה לעומת אנשים שחיים בזוגיות טובה.

 

אורח חיים בריאים: זוגיות טובה – מהי?

כעת לאחר שהבנו את הקשר בין זוגיות טובה לבין אורח חיים בריא וטוב יותר, נשאלת השאלה מהי זוגיות טובה? כאן אין הגדרה ברורה וחד משמעית, כי כפי שציינו קודם לכן, כל אדם יכול לתאר את המילה זוגיות בתור דבר אחר.

המשותף לכולם, הוא שהזוגיות משפיעה עליהם לטובה ולא גורמת להם לתחושות כמו תסכול, עצב וכו'.

זוגיות טובה, היא זו שלבסוף תביא אתכם ואת בן הזוג שלכם אל מתחת לחופה.

הרי ההחלטה של עם מי לחלוק את החיים שלכם ("עד שהמוות יפריד בינינו"), הינה החלטה משמעותית ובעלת משקל רב.

סביר להניח שלא תרצו לעבור את התהליך הזה עם בן זוג שמשפיע עליכם לרעה, או "מזיז" את אורח החיים שלכם לצד הפחות נחמד של המשוואה.

אם החלטתם שאכן מדובר בזוגיות טובה ובריאה – יש לכם את ברכתנו ואתם יותר מצריכים להינשא! מעבר לעניין הפורמאלי שבכך, מדובר באירוע שעושה ברוב המקרים טוב לזוגיות, וממנף את מערכת היחסים בכמה רמות קדימה.

ההכנות לחתונה אולי יצריכו מכם להתפשר לא מעט (בחירת המוזיקה, בחירת המוזמנים וכמובן האוכל..) – אך מדובר בתהליך שמוקדש למטרה קדושה.


אתר https://saveadate.co.il מזמין אתכם להיכנס אליו, ולקבל מידע רב בנושא ההכנות לחתונה –
החל מתהליך בחירת האולם, בחירת הדיג'י, בחירת האטרקציות השונות ועוד! האתר יספק לכם את המחירים האטרקטיביים ביותר באמצעות מנוע חיפוש מיוחד, שיספק לכם את הצעות המחיר הטובות ביותר והמשתלמות ביותר – באחריות!

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
העין בעירה
בריאות
מתי ניתן לטפל בגלאוקומה באמצעות לייזר?

גלאוקומה או ברקית בעברית היא מחלה נפוצה ואחד משלושת הגורמים הנפוצים ביותר לעיוורון באוכלוסיית העולם ובישראל בפרט. ישנן דרכים שונות לטיפול בגלאוקומה הנעות החל מטיפול תרופתי הכולל טיפות מסוגים שונים

דימוי עצמי נמוך ראשית
בריאות
איך לעלות דימוי עצמי נמוך

בטוחים שאתם היחידים שסובלים מדימוי עצמי נמוך? כלום לא הולך לכם? אתם מסתובבים עם תחושה שאתם לא מצליחים להביע את עצמכם? כדאי שתדעו: הדברים תלויים רק בידיים שלכם ובהחלט יש

שיטות להרזיה מהירה

כולנו היינו שם. הג'ינס לא עולה עלינו באותה קלות, החולצה פתאום קצת צמודה מדי ובאופן כללי הגוף שלנו מרגיש קצת שונה. ירידה במשקל מעסיקה אותנו תמיד, לקראת אירוע משמעותי, לקראת