אילו סוגי קרינה קיימים ומה הכי לא בריא לאדם

על פי חוקי הפיזיקה, קרינה היא למעשה העברתה או פליטתה של אנרגיה כלשהיא. ברוב המוחלט של המקרים, לאנרגיה הנפלטת יהיה מקור פליטה מסוים או ממספר מקורות פליטה שונים. אז אילו סוגי קרינה קיימים ואילו קרינות מסוכנות לנו?

נדמה כי בימינו הדיגיטליים והטכנולוגיים, ניתן לראות אנטנות שונות הממוקמות כמעט על כל גג בית שני או שלישי. יחד עם ריבוי הטכנולוגיה והפלא הדיגיטלי של עידננו, אנו חשופים גם ללא מעט קרינה הנפלטת ממקורות שונים. כשאנשים רוכשים נדלן, אחד השיקולים העיקריים שלהם הוא נושא הקרינה והאזור בו נכס הנדלן יהיה ממוקם.

 

סוגי הקרינות הבלתי מזיקות לאדם ולסביבה

ישנם למשל פרויקטים חדשים בשרון והאזור, הכוללים שימוש מופחת באנטנות שונות ואמצעים המעבירים קרינה מסוכנת. אין ספק, הנושא של הקרינה חשוב מאין-ערך, היות ואנשים רבים רוכשים דירות בכדי לגדל תא משפחתי. יש לזכור, על פי מחקרים ידועים, קרינות שונות עשויות להשפיע גם על מצבי רוח, מלבד על מצבים בריאותיים שונים.

בשורה התחתונה, אף אחד מאיתנו לא היה מעוניין לרכוש דירה או בית באזור בו קיימות המון אנטנות מסוכנות או חמור מכך, מפעל שלם אשר פולט קרינות מסוכנות לאדם. קרינה אלקטרומגנטית למשל, היא אינה מסוכנת לאדם, אם הוא בא במגע איתה במינון הנכון. מתי נחשפים בפניה?

עוד פרטים תמצאו באתר הבא: http://www.xn--6dbgaolebo.co.il.

תמרור

 

האם קרינה אלקטרומגנטית היא מסוכנת לאנשים?

הידעתם כי השמש למעשה פולטת קרינה אלקטרומגנטית? אכן כך, אמנם רוב הקרינה נבלעת על ידי האטמוספרה, אך קרינה מסוג זה בהחלט נפלטת מהשמש. מקורות נוספים לפליטה אפשרית של קרינה, הם למשל גלאי עשן ואמצעי בטיחות מפני אש.

אמנם במכשור זה יהיה קיים חומר רדיואקטיבי במינונים נמוכים, אך הוא בהחלט יהיה קיים שם. כולנו יודעים כי טלפונים סלולריים ותנורי מיקרוגל פולטים קרינה, אך בשונה ממה שאנשים חושבים בד"כ, הטלפונים ומכשירי המיקרו אינם פולטים קרינה רבה. מה שמגביר את פליטת הקרינה, הוא האנטנות השונות המיועדות לשיפור קליטת הסלולריים.

 

מה היא קרינה מייננת והאם היא מסוכנת לאנשים?

קרינה מייננת היא קרינה שבמהלכה נוצר תהליך של יינון אטומים. במקרים בהם הקרינה היא בתדר גבוה, עשוי להיגרם לאדם נזק רב ולפעמים בלתי הפיך. לא פעם, כשאנשים רוכשים דירה, הם קודם כל מבצעים בדיקות קרינה שונות.

באמצעות בדיקות קרינה ניתן לאתר מקורות שונים מהם נפלטת קרינה, בין אם היא מסוכנת או לא. לפני שרוכשים נדלן עבור השקעה או עבור מגורים, מומלץ לבצע את כלל הבדיקות, מלבד בדיקות הקרינה. שימו לב שאינכם רוכשים נכס אשר יהווה בעיה בבחינת השכרתו לדיירים בעתיד, או למגורים שלכם עצמכם. בין אם אתם מעוניינים לרכוש דירה חדשה בשרון או בכל מקום אחר בארץ, עשו זאת נכון ותיהנו מהנכס לשנים רבות.

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סמים ראשית
קנאביס וCBD
כמה עולה תהליך הגמילה מסמים

תהליך הגמילה מסמים הוא מסע, הוא מסע שלכם אל מול עצמכם ואל תוך עצמכם, גם אל תוך החלקים הפחות נעימים שקיימים בכולנו. במהלך המסע של גמילה מסמים אתם תחוו את