מה זה איפור באמצעות איירבראש

יודעים כל מאפר ומאפרת שאחד הדברים הקריטיים ביותר בעולם האיפור, בנוסף לבחירת מוצרי האיפור המתאימים הוא צורת המריחה של האיפור.

מריחה חובבנית ולא מדויקת לא תשיג את המראה הרצוי גם אם ייעשה שימוש במייק אפ האיכותי ביותר.

אחת משיטות האיפור הפופולאריות כיום היא איפור באמצעות איירבראש.

 

אז מה זה איירבראש?

איירבראש היא טכניקת צביעה ששימשה במקור לצביעת משטחים גדולים, כגון קירות ורכבים אך אומצה בהתלהבות גם בעולם האיפור. בתחילה טכניקה זו שימשה בעיקר מאפרים מקצועיים, וכיום יותר ויותר חברות איפור מייצרות מברשות איירבראש בתפוצה רחבה.

מדובר למעשה בטכניקת התזה: בעזרת המכשירים המתאימים, "מרססים" את חומרי האיפור על הגוף והפנים. טכניקה זו מאפשרת מריחה אחידה וחלקה, וזאת בניגוד למריחה  עם מברשת רגילה שמשאירה "עקבות" ולא מייצרת מריחה אחידה כמו איירבראש.

 

במה שונה איפור באיירבראש מאיפור רגיל?

ישנם מספר הבדלים קריטיים בין איפור רגיל לבין איפור באיירבראש.

 

מהירות:

איפור באיירבראש לוקח פחות זמן מאשר איפור רגיל. אם איפור בסיס במייק אפ רגיל אורך כעשרים דקות, איפור באיירבראש עשוי לקחת כמחצית הזמן כתלות במיומנות המאפר.

 

עמידות:

המייק אפ בשיטת איירבראש מבוסס סיליקון, ומסיבה זו הוא עמיד יותר מאשר מייק אפ רגיל. בנוסף לכך, שיטת האיפור עצמה תורמת לעמידות באופן ניכר: התזת האיפור דקיקה ונצמדת לעור, ובניגוד למייק אפ רגיל האיפור לא יירד בשפשוף הפנים.

 

ניקיון:

איפור בשיטת איירבראש הוא איפור ללא מגע יד אדם ומברשת – שום דבר לא נוגע באופן פיזי בעור מלבד האיפור המותז עליו. טכניקה זו מבטיחה מראה חלק ללא השארת סימנים.

 

עובי שכבת האיפור:

איפור במריחה רגילה עבה יותר מאיפור באיירבראש. איפור רגיל דורש מריחה בשכבות מייק אפ ומעל שכבת פודרה, לעומת שיטת איירבראש בה אין צורך למרוח פודרה מעל המייק אפ מכיוון שההתזה כל כך דקיקה ולא משאירה מראה שמנוני כמו מייק אפ רגיל.

 

למי שיטת איירבראש רלוונטית במיוחד?

בשל העמידות ששיטת איירבראש מקנה, כלות ימצאו עניין באיירבראש כאשר גם לאחר יום שלם האיפור שומר על המראה הראשוני, ללא צורך באיפור מחדש. בנוסף, איפור באיירבראש מתאים לצילומים ברזולוציה גבוהה.

 

איפה לומדים קורס איפור באמצעות איירבראש?

בית הספר למקצועות יופי ירין שחף מציע קורס איירבראש בסיומו הבוגרים יקבלו תעודה בין-לאומית בהתמחות באיירבראש. הקורס נמשך חמישה שבועות וכולל חמישה מפגשים. בקורס תכירו את העבודה עם מברשת איירבראש, תלמדו לקבוע באופן מדויק את מרחק ההתזה, מעברי צבע, שימוש בטכניקת איפור לכלות ועוד.

מכיוון שאיירבאש היא טכניקה משלימה לתכנים של קורס איפור, המסלול דורש ידע מקדים ומקבל מאפרים בוגרי בתי ספר לאיפור ובעלי תעודת לימודי איפור מקצועי. בירין שחף מיושמת עבודה עם כל חברות האיפור המובילות, וכן גם לאחר הקורס מועברות סדנאות מעשיות לשיפור הטכניקה וחיזוק הביטחון המקצועי ללא תשלום. הקורס מעניק אפשרויות תעסוקה באיפור כלות, הפקות אופנה ומגזינים.

 

צבעים

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ציפור
כללי
תרגום מסמכים רפואיים

תרגום מסמכים רפואיים, הינו תחום חשוב שהצורך והביקוש אליו עולים ככל שהרפואה מתפתחת ויותר מדינות צורכות תרופות, מוצרים וייעוץ רפואי שיש צורך לתרגם בכדי שיוכלו להבין אותם ולהשתמש בהם. מסמכים

קליניקה
רפואת שיניים
כיצד להתכונן להשתלת שיניים?

קבלת החלטות זה הדבר אשר מבחין אותנו מהחיות. היכולת לנתח סיטואציה, להבין מה עומד מאחוריה ולקבל החלטות מבוססות זה אחד המעלות הגדולות ביותר של בני אדם. זה נכון כאשר הדבר

סמים ראשית
קנאביס וCBD
כמה עולה תהליך הגמילה מסמים

תהליך הגמילה מסמים הוא מסע, הוא מסע שלכם אל מול עצמכם ואל תוך עצמכם, גם אל תוך החלקים הפחות נעימים שקיימים בכולנו. במהלך המסע של גמילה מסמים אתם תחוו את