בחר את האימון שלך: ירידה במשקל או פיתוח שרי

בין אם אתם בוחרים לפתח את הגוף או לרדת במשקל, על פי מחקרים עולמיים וותיקים בשטח, אתם עושים נכון. אין ספק, כולנו מודעים לכך שפעילות ספורטיבית היא הכרחית ומסייעת רבות לבריאותנו הכללית. אם כך, במה נבחר, ירידה במשקל או פיתוח גוף?

אם אתם רק מתחילים את דרככם בחדרי הכושר, חשוב מאוד לשאול את עצמכם: באיזה שלב אתם נמצאים? האם אתם צריכים לרדת במשקל וסובלים ממשקל עודף? אולי בכלל אתם רזים על פי הנתונים ומעוניינים לפתח שרירים, קרי להעלות במסה? בעוד שאנשים רבים בונים עבור עצמם את תפריטי התזונה שלהם ואת תוכניות האימונים, חלקנו האחר מעדיף להסתייע בשירותיהם של מאמנים אישיים.

מצאו עוד היום חדרי כושר במודיעין והאזור – כל הסיוע המקצועי להורדה במשקל ופיתוח גוף.

 

אימונים בבית VS חדרי כושר מקצועיים

לבחירתכם בין שתי הדרכים, רק עשו זאת נכון ותוך שאתם מוודאים כי התרגילים שאתם מבצעים אינם בעלי פוטנציאל להזיק לכם בריאותית. בואו נגיד את זה ככה, אם אתם נכנסים לחדר הכושר בפעם הראשונה, ממש אל תרוצו להרים ישר את המשקולת הכי כבדה שאתם מוצאים.

בצעו תרגילים מותאמים לשלב שלכם תוך השגחה וליווי מקצועי, במיוחד כאשר מדובר באימוני פיתוח גוף. שימו לב, במקרים מסוימים, מספיקה תנועה אחת לא נכונה בכדי להתמודד עם נזקים בריאותיים שעלולים ללוות את האדם במשך כל חייו.

 

הורדת משקל או פיתוח גוף? באיזה שלב אני?

בשורה התחתונה, בין אם אתם מתאמנים עבור הורדת משקל או פיתוח גוף ושרירים, בכל מקרה חובה לעשות את זה בצורה ממוקדת, תחת פיקוח או בצמוד לליווי ובצורה הכי נכונה. באופן כללי ומבלי להיכנס כרגע לתוכניות אימון ספציפיות, אימוני אירובי, לב וריאה מומלצים מאוד עבור אנשים אשר מעוניינים להוריד במשקל.

מעוניינים להתחיל לאמן אירובית את עצמכם? גם את זה עדיף לעשות כמו שצריך, למרות שלא מדובר באימוני משקל. כדאי יהיה להתחיל בהליכות בערב ובמזג אוויר נעים. במהלך הזמן, הגבירו את הקצב ועברו להליכות מהירות יותר, מה שבסופו של דבר גם יוביל לפיתוח יכולת לרוץ ריצה קלה. עם הזמן, תוכלו גם לשלב בריצה הקלה קטעי ספרינט, מה שמאוד מומלץ עבור הפעילות של הלב והריאה.

 

השתמשו בידע המקצועי של מדריכי חדר כושר

העצה הכי גורפת שנוכל להעניק לכם כאן, היא העצה של השימוש בחדרי כושר. הם לא סתם נמצאים שם בשביל היופי והאסתטיקה.

בין אם אתם מחפשים אחר חדר כושר במודיעין או בכל מקום אחר, אתם תוכלו למצוא שם גם מדריכים מיומנים. השתמשו בהם ונצלו את הידע המקצועי שלהם, זה יכול רק לסייע לכם לשפר את תוכניות האימון שלכם בטווח הארוך יותר. בהצלחה!

חדר אימונים

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בקבוקון
בריאות
מהו שמן סיבידי?

ידע הוא כוח בחיים וככל שאנו יודעים יותר כך אנו חזקים יותר, מוצלחים יותר ויודעים יותר טוב כיצד לנהל את חיינו. לא סתם אנשים אשר לומדים באוניברסיטה זמן רב מרוויחים

אופנוע ראשית
בריאות
כמה מסוכנת לבריאות רכיבה על אופנוע

כל אדם יודע שרכיבה על אופנוע היא עסק מסוכן, רובנו בטוחים שהסיבה לכך היא אחוז הפגיעה והתמותה כתוצאה ישירה מתאונות, בין אם הן עצמיות או בין אם הן מערבות כלי

חזה
שירותי בריאות
ניתוח להגדלת חזה

ניתוח להגדלת חזה הוא הליך רפואי קוסמטי שבמהלכו מחדירים לרקמת השד שתל סיליקון ובעזרתו השד נראה גדול יותר מוצק ועומד. ניתוח להגדלת חזה לא משפיע רק על המראה החיצוני למרות