הקשר בין בריאות לגריל גז

גריל הגז נחשב בעיני רבים כאח הגדול והמפותח של גריל הפחמים הישן. אם אנו משווים בין הפרמטרים השונים של שני הגרילים, ניתן להבין דיי בקלות מדוע כך חושבים. היתרון הגדול ביותר שבו נתמקד היום הוא הקשר בין בריאות לגריל הגז.

גריל הגז

גריל הגז הומצא בשנים האחרונות ונמכר ברחבי העולם- בעיקר במשק האמריקאי. חברת WEBER זיהתה את הפוטנציאל הגדול הטמון במוצר זה בארץ, והחליטה להביא את המוצר למשק הישראלי. גריל הגז נמכר במהירות ברחבי הארץ, בעיקר בגלל היתרונות הרבים שיש לו על פני גריל הפחמים שאנו מכירים.

גריל מקצועי

בין היתרונות השונים של גריל הגז תוכלו למצוא את קלות הניקיון לפני ואחרי השימוש, הקלות הרבה בהדלקת האש (על ידי סיבוב מתג הגז), האפשרות לבשל את הבשר ללא טעם הלוואי של הפחמים והיתרון המרכזי שבו נתמקד בעמוד הקרוב- היעדר העשן הנפלט מהמנגל וכיצד זה משפיע ומסייע בפן הבריאותי.

הקשר בין בריאות לגריל הגז

גריל הגז פועל על ידי הפעלת מתג שמשחרר את כמות הגז הרצויה. למעשה, תהליך ההצתה אינו דורש חימום והבערת פחמים- כמו שהיה נהוג לעשות עד כה במסגרת גריל הפחמים הישן. חברת וובר, אחת החברות המובילות בתחום היבוא של מוצרי פנאי ולייפסטייל בסגנון אמריקאי, מסבירה לנו כי היתרון הגדול והמרכזי ביותר של גריל הגז על פני גריל הפחמים בא לידי ביטוי ביתרון הבריאותי שלו. (על האש: כמה עצות לפני שמתחילים לנפנף).

עשן הפחמים שהיה יוצא לאורך כל תהליך הכנת הבשר על המנגל, הוא מסוכן ביותר לאדם. מדובר בעשרות חומרים וגזים רעילים שעשויים לאורך זמן להשפיע לרעה על בריאות האדם. כפי שציינו קודם לכן, גריל הגז מאפשר לנו להימנע מהתעסקות כזאת או אחרת עם העשן הסמיך שיוצא מהפחמים. הגז שמפעיל ואחראי לתהליך הדלקה בגריל הגז, הוא פחות מסוכן בסדרי גודל לבריאותם של בני האדם.

מומחי חברת WEBER מסבירים כי על אף שגריל הגז אינו פועל על פחמים, אין זה אומר כי הוא פחות טוב ואיכותי- אלא להיפך. יתרון נוסף ומשמעותי שבא לידי ביטוי בכך שאין צורך בפחמים, הוא היעדר טעם הלוואי שעשוי "להידבק" אל הבשרים והמזונות ששמים לצלייה על גריל הפחמים.

ובכן, כל אלה מכם שחששו שקניית גריל גז הוא התפשרות מקצועית, ושאתם תיהנו מבשר פחות איכותי ופחות טעים- אתם יכולים להירגע. קניית גריל גז לא רק שתהפוך את הבשר לטעים וחסר טעמי לוואי או מאפשרת שליטה על גודל האש או מאפשרת ניקוי קליל ומהיר יותר של הגריל- היא גם תסייע לכם לשמור על הבריאות שלכם ושל הסובבים אותכם בעת הדלקת הגריל.
אז קדימה, למה אתם מחכים? כנסו לאתר החברה עוד היום והזמינו את גריל הגז המתאים ביותר עבורכם!

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
גרגירי אורז
תזונה בריאה
מה מומלץ לאכול במהלך כל ההיריון

תזונה בהריון יכולה להיות משוואה מורכבת של ממש – מצד אחד, חשוב לאכול בריא ולספק לעובר את כל מה שהוא צריך, כדי להתפתח כראוי. מצד שני, איך שומרים על משקל

גבר לאחר הטיפול
תזונה בריאה
איך לגדל שיער מהר באופן טבעי

האם בדיוק הסתפרת קצרה ועכשיו אתה מוצא את עצמך מתחרט? למזלך, יש המון דרכים לעודד את קצב צמיחת השיער ,לצמוח מהר, שיער בריא וחזק. עיסוי בקרקפת שלך או יישום טיפולי

תוספי תזונה למתאמנים
בריאות
תוספי תזונה למתאמנים

למעלה מ-30% מהאוכלוסייה מתאמנים באופן קבוע. חלקם בוחרים לבצע הליכות ברחבי השכונה, חלקם מעדיפים לרוץ, אחרים מעדיפים להתאמן בחדר הכושר המאובזר במיוחד ויש כאלה שמעדיפים את הפינה הנוחה בבית עם