הקשר בין בריאות לגריל גז

גריל הגז נחשב בעיני רבים כאח הגדול והמפותח של גריל הפחמים הישן. אם אנו משווים בין הפרמטרים השונים של שני הגרילים, ניתן להבין דיי בקלות מדוע כך חושבים. היתרון הגדול ביותר שבו נתמקד היום הוא הקשר בין בריאות לגריל הגז.

גריל הגז

גריל הגז הומצא בשנים האחרונות ונמכר ברחבי העולם- בעיקר במשק האמריקאי. חברת WEBER זיהתה את הפוטנציאל הגדול הטמון במוצר זה בארץ, והחליטה להביא את המוצר למשק הישראלי. גריל הגז נמכר במהירות ברחבי הארץ, בעיקר בגלל היתרונות הרבים שיש לו על פני גריל הפחמים שאנו מכירים.

גריל מקצועי

בין היתרונות השונים של גריל הגז תוכלו למצוא את קלות הניקיון לפני ואחרי השימוש, הקלות הרבה בהדלקת האש (על ידי סיבוב מתג הגז), האפשרות לבשל את הבשר ללא טעם הלוואי של הפחמים והיתרון המרכזי שבו נתמקד בעמוד הקרוב- היעדר העשן הנפלט מהמנגל וכיצד זה משפיע ומסייע בפן הבריאותי.

הקשר בין בריאות לגריל הגז

גריל הגז פועל על ידי הפעלת מתג שמשחרר את כמות הגז הרצויה. למעשה, תהליך ההצתה אינו דורש חימום והבערת פחמים- כמו שהיה נהוג לעשות עד כה במסגרת גריל הפחמים הישן. חברת וובר, אחת החברות המובילות בתחום היבוא של מוצרי פנאי ולייפסטייל בסגנון אמריקאי, מסבירה לנו כי היתרון הגדול והמרכזי ביותר של גריל הגז על פני גריל הפחמים בא לידי ביטוי ביתרון הבריאותי שלו. (על האש: כמה עצות לפני שמתחילים לנפנף).

עשן הפחמים שהיה יוצא לאורך כל תהליך הכנת הבשר על המנגל, הוא מסוכן ביותר לאדם. מדובר בעשרות חומרים וגזים רעילים שעשויים לאורך זמן להשפיע לרעה על בריאות האדם. כפי שציינו קודם לכן, גריל הגז מאפשר לנו להימנע מהתעסקות כזאת או אחרת עם העשן הסמיך שיוצא מהפחמים. הגז שמפעיל ואחראי לתהליך הדלקה בגריל הגז, הוא פחות מסוכן בסדרי גודל לבריאותם של בני האדם.

מומחי חברת WEBER מסבירים כי על אף שגריל הגז אינו פועל על פחמים, אין זה אומר כי הוא פחות טוב ואיכותי- אלא להיפך. יתרון נוסף ומשמעותי שבא לידי ביטוי בכך שאין צורך בפחמים, הוא היעדר טעם הלוואי שעשוי "להידבק" אל הבשרים והמזונות ששמים לצלייה על גריל הפחמים.

ובכן, כל אלה מכם שחששו שקניית גריל גז הוא התפשרות מקצועית, ושאתם תיהנו מבשר פחות איכותי ופחות טעים- אתם יכולים להירגע. קניית גריל גז לא רק שתהפוך את הבשר לטעים וחסר טעמי לוואי או מאפשרת שליטה על גודל האש או מאפשרת ניקוי קליל ומהיר יותר של הגריל- היא גם תסייע לכם לשמור על הבריאות שלכם ושל הסובבים אותכם בעת הדלקת הגריל.
אז קדימה, למה אתם מחכים? כנסו לאתר החברה עוד היום והזמינו את גריל הגז המתאים ביותר עבורכם!

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איש מצויר
טיפים לחיים בריאים

 מדיטציה למתחילים ומהי מדיטציית מיינדפולנס

מי מאיתנו באמת יכול לקחת כמה דקות ביומיום הסוער שלנו ולשבת בשקט, עם המחשבות שלנו, ללא שום הפרעה ברקע כמו פלאפון או טלוויזיה? זוהי אומנות המדיטציה – פוקוס והתמקדות בדבר

איזה זקוקה לחגורת גב
בריאות

למה צריך חגורת גב?

חגורות גב עשויות להתאים לאנשים רבים, מפני שהשימוש בהן הוא לא רק עבור מניעת כאבי גב. מעבר לכך שניתן לחוות שיפור ניכר בכאבי הגב אם לובשים חגורת גב, החגורות גם

עלים של גראס
טיפים לחיים בריאים

מה זה סי בי די CBD ומאיזה זן הוא מופק?

יותר ויותר אנשים מתעניינים בכל מה שקשור לטיפולים בעזרת CBD, ובשנים האחרונות המדע בהחלט כבר קיבל את ה-סי בי די כחלק מטיפולים הניתנים לאנשים במצבים בריאותיים שונים. סיבידי עשוי לחולל

השתלת שיניים בהרדמה מלאה – כן או לא?

מי מפחד מרופא השיניים? פחד מרופא שיניים הוא פחד מוצדק, בהתחשב בעובדה שביקור אצל רופא שיניים יכול להיות חוויה מלחיצה. הפחד הזה גובר כשעולה צורך בהליך כירורגי בשיניים, בטח כשמדובר