גלו את ספריי ההשהייה

גברים רבים בגילאים שונים חווים שפיכה מוקדמת או מהירה כתוצאה מסיבות שונות. בכתבה זו נבחן מהם הגורמים לשפיכה מוקדמת וכיצד ניתן להתגבר עליהם בקלות.

 

מהי שפיכה מוקדמת או מהירה?

שפיכה מוקדמת נקראת גם שפיכה מהירה כיוון שהיא מגיעה כ-2 דקות מרגע החדירה של הגבר לנרתיק האישה, וברגע שנפרצת נקודת ה"אל חזור" (רגע לפני הפורקן). בדרך כלל, במעשה האקט המיני ישנו משחק מקדים המביא לגירוי של שני בני הזוג, ולכן כשמתחילה החדירה לנרתיק האישה, הגבר וגם זוגתו מסוגלים לשלוט עד לפורקן ולגרום הנאה זה לזו תוך התחשבות אחד בשנייה. בשונה מכך, במקרים של חוסר שליטה בתפקוד המיני, ישנם גברים העלולים להגיע לפורקן מהיר מדי, וכתוצאה מכך הם מבוישים וחשים שאינם מספקים את בת זוגם. במקרים רבים הם מובכים, בעיקר כאשר זהו אקט מזדמן, ובנוסף הם חשים בצורך לפצות את בת הזוג.

 

כמה גברים סובלים משפיכה מוקדמת?

המחקרים מראים שבין 25%-40% מהגברים סובלים מבעיה זו אך הגורמים לכך הם שונים. חומר טבעי שעוזר בשפיכה מוקדמת נקרא ספריי השהייה והוא יכול להאט ולשפר את היחסי המין.

 

מהם הגורמים לשפיכה מוקדמת?

שפיכה מהירה בעקבות תופעות לוואי של תרופות

ישנם לא מעט גורמים פיזיולוגיים או בריאותיים העלולים להשפיע על שפיכה מוקדמת. בראש ובראשונה גברים הנוטלים תרופות צריכים לשים לב מהן תופעות הלוואי שלהן ולוודא זאת עם הרופא, כיוון שלא כולן מוזכרות בעלון התרופות. למשל תרופות לבעיות לב ולחץ דם גורמות לשפיכה מוקדמת ועל אף זאת אין אזכור על כך בעלון. מצד שני, ידוע שתרופות מסוימות נגד דיכאון עוזרות להשהיה, אך לא ניתן לקחת אותן ללא מרשם רופא והן גם אינן טבעיות.

 

שפיכה מהירה בעקבות בעיה בריאותית

גורם פיזיולוגי נוסף לשפיכה מוקדמת עלול להגיע כתוצאה מבעיה בריאותית או מחלה. חולי סכרת, חולים בדלקת דרכי השתן, דלקת בערמונית ובעיה רפואית במערכת העצבים מתעמתים עם הקושי הזה. לפיכך, חשוב לבדוק אם ישנה מחלה זמנית או מחלה קבועה כדי לשלול את החלק הבריאותי.

 

שפיכה מהירה עקב פוסט טראומה

כמו כן, גברים הסובלים מפוסט טראומה כתוצאה משירותם הצבאי, המקצועי או עקב תאונה שחוו, עלולים לסבול משפיכה מוקדמת. בדרך כלל הם מקבלים תרופות נגד דיכאון שעשויות לעזור בקושי אך לא תמיד. גם הסובלים מבעיות נפשיות שלא בהכרח נובעות מפוסט טראומה, כמו: דיכאון, חוסר ביטחון, ביישנות או חרדה נתקלים בתופעה. אם ניקח למשל נערים מתבגרים שאין להם הרבה ניסיון ותדירות ביחסי מין תכופים והם מרגישים במבוכה בכל מעשה האקט המיני, סביר להניח שיסבלו משפיכה מוקדמת עד שיוכלו לשלוט בה. יתרה מכך, הקשיים הפיזיולוגיים הם קלים יותר מהקשיים הנפשיים, ולכן ישנה חשיבות רבה לטיפול בשפיכה המוקדמת ולכך יש מספר דרכים.

 

טיפים – כיצד ניתן לטפל בשפיכה מוקדמת?

לאונן  כשעתיים לפני האקט

לפני שמתחילים לטפל בבעיה באמצעות תכשירים או כדורים ניתן לנסות כמה דברים באופן עצמאי שיכולים לעכב את השפיכה המוקדמת. נסו לאונן כשעתיים לפני קיום יחסי המין, שפיכת זרע בפעם השנייה תאט את הצורך לשפוך מוקדם.

 

להשתמש בקונדום עבה יותר

השתמשו בקונדום עבה יותר, בתוכו יש חומר השהיה אך השימוש בו מעניק רמת גירוי פחותה יותר. עשו הפסקות במהלך האקט המיני ונסו לזהות את נקודת ה"אל חזור" שלכם.

 

קחו נשימה עמוקה והסיטו את המחשבות

בנוסף, לפני שאתם מרגישים צורך לפורקן קחו נשימה עמוקה והסיתו את המחשבות שלכם לדברים אחרים. תוכלו לתרגל גם את שרירי האגן על בסיס יומי.

 

בחרו תנוחה מתאימה

כמו כן, התנסות בתנוחה בה האישה מעל הגבר עשויה לעכב פורקן מוקדם כי השליטה בידיה.

 

תרופות כימיות לטיפול בשפיכה מוקדמת

בנוסף, כפי שנאמר קודם לכן תרופות שנועדו לטיפול בדיכאון יש בהן חומר כימי מעכב. תרופות כמו: פארוקסטין, סרטראלין, פלואוקסטין יביאו לשיפור שבועיים לאחר השימוש בהן. אך מצד שני הן עלולות לגרום לעייפות, הזעה מוגברת ולשלשולים והן כמובן לא טבעיות.

 

דברו עם איש מקצוע

פתרון נוסף הוא שיחות  עם מטפל מיני או פסיכולוג ורצוי לשתף גם את בת הזוג שלכם. שלבו זאת עם שימוש בתכשירים העוזרים להשהיה ועולמכם יראה אחרת.

 

תכשירים להשהיה – הפתרון המושלם!

ניתן לרכוש תכשירים שונים כמו: משחות, קרמים, ג'לים ותרסיסים שבאמצעותם תוכלו לפתור את בעיית השפיכה המוקדמת. מצד אחד, הם משפיעים לאחר כ-20 דקות ומפחיתים את התחושה כיוון שהם "מרדימים" את האיבר המיני. גם מינון לא נכון בהם עלול לגרום לחוסר סיפוק ולבעיות זקפה. אך מצד שני, לאחר קבלת ייעוץ בשימוש בתכשיר ניתן למנוע שפיכה מוקדמת. ולכן, יש להשתמש רק בתכשירים מומלצים באישור משרד הבריאות ועל ידי כך לשפר את רמת התפקוד המיני ואיכות ההנאה והסיפוק. התכשירים הללו הם בעלי אחוז הצלחה גבוה וכדאי לשלבם עם טיפול מיני או נפשי. החומר המצוי בתרסיס השהיה למשל, הוא חומר טבעי פעיל ומאוד עדין אותו מורח הגבר על העטרה בשכבה דקה כדי להגן על רקמת העור ולהבטיח השהיה מושלמת.

לרכישת ספריי ההשהייה MAN DEALAY: http://delay.co.il.

 

לסיכום

חשוב לא להסתיר את הקושי ולטפל בו. ככל שתדאגו לטפל בעניין השפיכה המוקדמת, לא רק שיכול שיפור גדול ביחסי המין, אלא אף הביטחון העצמי יעלה, תחושת הגבריות תעלה ותכיפות יחסי המין תעלה. לפיכך, גם אם הקושי זמני או גם אם קבוע חשוב לטפל ולשלב בטיפול מאפיינים פסיכולוגיים, תכשירים ותרגול עצמי.

בקבוקון

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חדר מקלחת בבית
אסתטיקה
מה חשוב לשמור בארון האמבטיה?

כשאומרים לנו את המילים צמד המילים "חדר אמבטיה" (או מקלחת, תלוי בשלב בחיים), כבר מזמן לא מדובר בחדר שנועד לרחצה בלבד. מדובר בחלל מרכזי שנלקח בכובד ראש בעת עיצוב הבית,

אישה עם פצעים
אסתטיקה
שיטות חדשות להוצאת שחורים מהפנים

שחורים, או בשמם הרשמי יותר "קומודנים", הם מפגע אסטטי, לרוב ממוקם באזור הטי בפנים שיכול להפריע מאוד לאנשים. ה"שחורים" אלו בעצם נקודות שחורות שנמצאות כאמור על הפנים באזור הטי, אולם,

בקבוקון
בריאות
מהו שמן סיבידי?

ידע הוא כוח בחיים וככל שאנו יודעים יותר כך אנו חזקים יותר, מוצלחים יותר ויודעים יותר טוב כיצד לנהל את חיינו. לא סתם אנשים אשר לומדים באוניברסיטה זמן רב מרוויחים