האם כדאי לבגוד

בישראל אחד מהדברים שכולנו מחונכים אליו וחשופים אליו כבר משחר ילדותנו, זו חתונה. אנחנו גדלים להאמין שחשוב לחיות בזוגיות ולמעשה, רובנו מאמינים גם שזו הדרך היחידה. יש תקופות שבהן לא רק שהחברה מדרבנת אותנו להתחתן, אלא היא גם מעודדת אותנו לעשות זאת בגיל כמה שיותר צעיר. זה נשמע לך מוכר? גם אתה עמדת מתחת לחופה עם האישה שהאמנת שאתה אוהב כבר כשהיית בן 24? אם כך, אתה לא לבד. אומנם זה נכון שיש משהו מקסים ויפה בנישואים של שנים ארוכות ובאפשרות לחלוק את החיים שלנו עם אותו אדם אהוב, אך מצד שני, זה גם עלול להיות משמעם, מעייף ואפילו מדכא מבחינה מינית. לכן, אם עולה בראשך מידי פעם המחשבה האם כדאי לבגוד, הדבר הראשון שנוכל לספר לך, ושאולי ירגיע אותך, זו העובדה שאתה לא לבד. אנשים בכל העולם, אפילו אם הם לא בוגדים, חושבים על האפשרות הזאת, כך שעצם הידיעה שאתה לא היחיד שחושב על זה בהחלט יכולה להיות מרגיעה. כמובן שיש הבדל בין מחשבה על בגידה ובין בגידה אמיתית, אך לפני הכול צריך לעצור ולהבין מה זו בכלל בגידה.

מה נחשב בעיניך בגידה?

רוב האנשים שנשאל אותם יענו שבעיניהם בגידה זה לשכב עם מישהו אחר, לקיים איתו יחסי מין, וכל זה בלי קשר לשאלה האם התאהבנו באותו אדם אחר או לא. מצד שני, יש גם אנשים שכאשר הם מנסים לענות על השאלה האם כדאי לבגוד, הם מגדירים אחרת בכלל את המונח בגידה. יש מי שבעיניו,  אם האקט המיני בכלל קרה בחו"ל זו לא בגידה, ומצד שני, יש גם מי שבעיניו אפילו עצם המחשבה על כך מהווה בגידה. ואתה? מה נדמה לך ומה אתה חושב? האמת היא, שמה שבטוח, זה שאתה חייב להבין שלבגידה כמעט תמיד יש השלכות. ההשלכות יכולות לבוא לידי ביטוי ברבדים שונים, בין אם זה ברובד הרגשי, בין אם זה ברובד שכולל עוד אפשרויות בגידה בעתיד ובין אם זה ברמת הסקס שמעכשיו יהיה לך עם אשתך. לכן, כאשר אתה מנסה לענות על שאלה כמו האם כדאי לבגוד, אתה חייב לנסות להבין מה יהיו ההשלכות של צעד כזה.

מה מוביל אותך לחשוב על בגידה?

כמובן שאין תשובה אחת נכונה לשאלה האם כדאי לבגוד, אך מה שבטוח, זה שכדאי שתנסה להבין למה בכלל אתה חושב על האפשרות הזאת. האם אתה לא אוהב יותר את אשתך? אולי אתה משועמם מהחיים איתה? ואולי בכלל הכול כאן הוא צורך מיני? אם, לדוגמא, אתה רואה שמזה זמן מה היחסים המיניים שלך איתה כבר לא מעניינים, או לא קיימים בכלל, טבעי שתחשוב על בגידה, כי בסופו של דבר כולנו רוצים שיהיה לנו גם סקס בחיים, ועדיף שזה יהיה סקס טוב. לא אחת קורה גם שהמחשבה על הבגידה מתעוררת בגלל בעיות של אין אונות, והאמת היא, שאם זה מה שקורה גם לך, כדאי שתדע שאתה לא לבד. הרבה גברים בטוחים שהבעיה היא ביחסים עם האישה ושאם הם יבגדו, האדרנלין יחזור וההתרגשות תוביל לכך שבעיית האין אונות תיעלם. יש אומנם לא מעט גברים שאולי זה קרה להם, אבל האם אתה באמת חושב שזה יכול להיות הפתרון אצלך? לבגוד זו אופציה והיא בהחלט יכולה להיות מעוררת מבחינה מינית, אך היא גם עלולה לעלות לך בחיי הנישואים. לכן, אם אתה יכול לחשוב על פתרון אחר לבעיית האין אונות שממנה אתה סובל, למה שלא תעשה זאת?

גבר בחליפה

לטפל בצורה טבעית בחשק המיני בפגישות המיניות עם אשתך

אחרי מחשבה מעמיקה על הדברים הגעת למסקנה שאתה שייך לאותם גברים שמאמינים שלא עומד להם, שאין להם חשק מיני ושלא רוצים לקיים יחסי מין עם נשותיהם בגלל בעיית אין אונות? הצלחת להגיד לעצמך את האמת בהקשר הזה? אם כך, כדאי שתדע שעשית כבר צעד אחד גדול לקראת הפתרון, ואין ספק שהפתרון לא חייב להיות בגידה והרס התא המשפחתי שלך. זה נכון, אגב, שאולי אחרי הבגידה לא תתגרש ואולי אשתך בכלל לא תהיה מודעת לכל מה שעשית, אך אתה תהיה מודע לכך עמוק בפנים עד יום מותך ואין ספק שזה משקל שלא פשוט לשאת. לכן, אם יש היום פתרונות הרבה יותר טובים ויעילים למצבי של אין אונות או לכל בעיה אחרת בתפקוד המיני, למה שלא תנסה זאת?

טיפול 100% טבעי לתופעה שממנה אתה סובל

עד היום לא חשבת להתמודד עם הבעיה שממנה אתה סובל בתפקוד המיני לא רק כי חשבת על פתרון בצורת בגידה אלא גם כי חששת מתופעות לוואי? אם כך, כדאי שתדע שגם בהקשר הזה אתה לא הגבר היחיד שזה קורה לו. עמוק בפנים הרבה גברים שחושבים על בגידה יודעים שזה לא באמת יפתור להם את בעיית האין אונות, אך מצד שני, הם לא מעזים לנסות פתרונות אחרים כי הם חוששים מתופעות הלוואי שיש לעיתים לתרופה כמו ויאגרה. זה נשמע לך מוכר? אם כך, כדאי שתדע: היום יש ויאגרה שעשויה מחומרים טבעיים בלבד, מה שאומר שאין לה שום תופעות לוואי. זה אומר שאתה יכול לנסות אותה, ליהנות ממנה, וכל זאת מבלי שאתה מסכן מערכות שונות בגופך. אם מה שהטריד אותך עד היום בנושא של רכישת ויאגרה או תחליפים טבעיים לתרופה הזאת הייתה החוסר פרטיות, כדאי שתדע שהיום זה לא כך. אם בעבר היית חייב ללכת לרופא ולקבל מרשם, הרי שהיום, כאשר מדובר על מוצר שהוא כולו טבעי, אתה יכול אפילו להזמין אותו אונליין, אז למה אתה מחכה?

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בקבוקון
בריאות
מהו שמן סיבידי?

ידע הוא כוח בחיים וככל שאנו יודעים יותר כך אנו חזקים יותר, מוצלחים יותר ויודעים יותר טוב כיצד לנהל את חיינו. לא סתם אנשים אשר לומדים באוניברסיטה זמן רב מרוויחים

אופנוע ראשית
בריאות
כמה מסוכנת לבריאות רכיבה על אופנוע

כל אדם יודע שרכיבה על אופנוע היא עסק מסוכן, רובנו בטוחים שהסיבה לכך היא אחוז הפגיעה והתמותה כתוצאה ישירה מתאונות, בין אם הן עצמיות או בין אם הן מערבות כלי

חזה
שירותי בריאות
ניתוח להגדלת חזה

ניתוח להגדלת חזה הוא הליך רפואי קוסמטי שבמהלכו מחדירים לרקמת השד שתל סיליקון ובעזרתו השד נראה גדול יותר מוצק ועומד. ניתוח להגדלת חזה לא משפיע רק על המראה החיצוני למרות