האם מותר לשלוח תרופות עם שליח עד הבית? כל המידע כאן

שאלת השאלות של רבים מהישראלים, בכל מה שקשור למתן שירותים רפואיים מרחוק, נוגעת לאופן ההתקשרות עם בתי מרחקת ורופאים, בעזרת גורמים מתווכים. במשך שנים רבות התרגלנו שלא ניתן לקבל טיפול רפואי ללא הופעה במרפאה, כמו גם משיכת תרופות ומוצרים רפואיים ללא ביקור אצל אחות או רוקח. אולם, עם העלייה המאסיבית בכמות הדורשים לקבל שירותי רפואה עד הבית, גם קופות החולים והמרפאות עוברים שינוי תפיסתי ומחשבתי נרחב. וכיום, הרבה יותר מאי פעם, היכולת שלכם לבחור את אופן קבלת השירותים הרפואיים בכלל, והתרופות בפרט, מבוססת גם על שירותי משלוחים שמגיעים עד לדלת הבית. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להביא בחשבון את הצרכים הרפואיים שלכם ולהתכונן מראש כדי לביצוע הזמנה.

 

איך נראה תהליך הזמנת תרופות, בעזרת חברת שליחויות

שירות שליחות התרופות עד הבית, אותו מציעה חברת דיל דליברי שליחויות מאפשר לכם בארבעה צעדים פשוטים לקבל את כל התרופות הנחוצות לבריאות המשפחה שלכם, עד לדלת הבית. וארבעת הצעדים הם:

 

תכנון מוקדם

ככל ומדובר על שירותים קבועים, אותם אתם תרצו לקבל מידי חודש בחודשו, ניתן לבצע תיאום מידי חודש, או לקבוע עם צוות החברה את המועדים הקבועים לביצוע שליחות. יחד גם זאת, גם אם יש לכם תרופה שאתם צריכים לקבל באופן חד פעמי, למשל בעת מחלה קשה, שיחת טלפון אחת אל המוקד והצוות השליחויות כבר יארגן לכם את השליח הנחוץ לאיסוף.

 

הזמנת השירות

חשוב להבין, אנשי החברה הם לא אנשי מקצוע בתחום הרפואה ולכן אין להם יכולות לסייע לכם להבין מה הם הצרכים הרפואיים. אתם חייבים להעביר את כלל האישורים הרפואיים אל צוות השליחויות והם יגיעו אל האיסוף עם כלל האישורים שמוכחים את זהותכם. ללא אישורים אלו לא ניתן לאסוף את התרופות ולהביאן אל הבית שלכם. כך שחשוב לזכור לבצע את הפרוצדורה כיאות.

 

עדכון המרפאה או בית המרקחת

על מנת שתקבלו את המסמכים הנדרשים ויהיו לכם מרשמים לבית המרחקת, מומלץ לפנות אל רופא המשפחה (במקרים של תרופות קבועות), או אל הרופא המטפל (במחלות כרוניות). רצוי לשמור העתקים של אישורים ומרשמים אלו גם אצלכם, למקרה ובית המרחקת יבקש לקבלם בשנית. לאחר מכן, הקפידו להעביר את ההודעה על המשלוח הן אל חברת השליחויות והן אל בית המרקחת. אנשי הצוות יכינו את התרופות ויעדכנו אתכם ברגע בו ניתן להגיע ולאסוף אותן.

 

תיאום השליחות

כעת כל שנותר לכם הוא לתאם את השליחות אל מול צוות חברת דיל דליברי, למועד הנוח לכם ביותר. ואנחנו כבר נדאג להגיע עד לדלת הבית שלכם עם כלל התרופות המבוקשות, על מנת לשמור על הבריאות שלכם.

 

למי מתאים שירות משלוחי תרופות עד הבית?

בשורה התחתונה – כל אדם יכול להנות משירות שליחת תרופות עד הבית. החל מהורים לילדים צעירים, אשר מוצאים את עצמם מתמודדים עם כמה ילדים חולים בבית, בבת אחת ולא יודעים מה לעשות. דרך חולים כרוניים שכל חשיפה שלהם למרחב הציבורי היא מסוכנת לבריאותם הכללית. ועד לחולי קורונה מאומתים שמחויבים על פי החוק להישאר ספונים בבידוד ביתי ואין להם יכולות להצטייד בתרופות חשובות. היום, אתם כבר לא צריכים לשבור את הראש ולחשוב על פתרונות יצירתיים. שיחת טלפון אחת אל המרפאה ועוד שיחה אל מוקד חברת השליחויות ואתם יכולים להביא את התרופות הנחוצות לכם, ללא כל מאמץ ואתגר.

 

איש שרות

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חדר מקלחת בבית
אסתטיקה
מה חשוב לשמור בארון האמבטיה?

כשאומרים לנו את המילים צמד המילים "חדר אמבטיה" (או מקלחת, תלוי בשלב בחיים), כבר מזמן לא מדובר בחדר שנועד לרחצה בלבד. מדובר בחלל מרכזי שנלקח בכובד ראש בעת עיצוב הבית,

אישה עם פצעים
אסתטיקה
שיטות חדשות להוצאת שחורים מהפנים

שחורים, או בשמם הרשמי יותר "קומודנים", הם מפגע אסטטי, לרוב ממוקם באזור הטי בפנים שיכול להפריע מאוד לאנשים. ה"שחורים" אלו בעצם נקודות שחורות שנמצאות כאמור על הפנים באזור הטי, אולם,

בקבוקון
בריאות
מהו שמן סיבידי?

ידע הוא כוח בחיים וככל שאנו יודעים יותר כך אנו חזקים יותר, מוצלחים יותר ויודעים יותר טוב כיצד לנהל את חיינו. לא סתם אנשים אשר לומדים באוניברסיטה זמן רב מרוויחים