המדריך לייבוש רצפות

אחרי שאיתרתם את הנזילה, מגיע שלב שבו צריכים לייבש את כל המים, ייבוש המים הוא שלב קריטי מכיוון ומים שמחלחלים יכולים להמשיך ולגרום נזקים.

אל תחשבו שמים שנשארים מתחת לרצפה מתייבשים באופן עצמאי מבלי לגרום נזקים, זה נכון להגיש שאמנם המים מתייבשים, אבל הם גורמים איתם נזקים רבים, המים מחלחלים לשלד המבנה ויוצרים רטיבות, לכן חשוב מאוד לוודא שמוצאים את כל המים.

הפעם נסביר לכם בשלבים, כבר מרגע שלב הנזילה, איך להתנהל נכון בייבוש הרצפה.

מטבח ביתי

ייבוש רצפה – מריחים שזה מפריע לכם

מים עומדים יכולים ליצור ריחות לא נעימים, ישנם מקרים בהם המים פוגעים בכל מיני חפצים, וריח הרטיבות גורם גם לריחות של עובש שקשה להתמודד איתם.

לכן לא מספיק רק לפנות המים של הנזילה אלא יש צורך להוציא את כל המים מהחלל שזה כולל שאיבת מים תת רצפתי באמצעות מכונות ומכשור מתאים.

שאיבת המים הכלואים היא קריטית, אם המים נספגים ויוצרים עובש כלוא, יהיה קשה מאוד בשלבים יותר מתקדמים להתמודד עם הריחות. (במקרה הזה הזמן הוא גורם מכריע בהצלחת הטיפול).

ישר מהמעבדה אל בית המשפט

אל תלחצו, לא מגיעים לבית משפט בגל רטיבות (או שאפשר להגיד שכן, אחרי לא מעט מקרים בהם שכנים שסבלו מרטיבות שהייתה באחריות השכן שמעליהם, והשכן האחראי לא טיפל בנזקים, זה נגמר בבית משפט, אבל כרגע זה קצת שונה).

השלב הראשון הוא שלב של מיפוי מדויק של האזורים בהם יש רטיבות בשטח הבית ושטח הנזילה.

בכדי למפות בצורה הטובה ביותר את אזורי הרטיבות יש לקחת דיגמה למעבדה וגם לבדוק את אחוזי הלחות.

את הדיגמה לוקחים, באמצעות פתיחת חורים קטנים באזור החיבור של האריחים. (במקרים מסוימים יש צורך גם לפתוח חורים רבים, תלוי עד לאן התפשטה הנזילה.)

את הדגימות לוקחים למעבדה שם נקבעים אחוזי הלחות הקיימים בחול, ואז מהמעבדה מגיע דו"ח מסכם, באמצעות הדו"ח ניתן לקבוע מה הטיפול הנדרש ודו"ח זה יהיה גם קביל במידת הצורך בבית המשפט.

הטכנולוגיה שעושה עבורנו את העבודה

בכדי להפחית את נזקי הרטיבות, ולמנוע עד כמה שאפשר את התפתחות העובש והנזקים, יש צורך להזמין אנשי מקצוע שיבצעו עבורכם את העבודה.

אנשי המקצוע מגיעים עם ציוד מתקדם ומשוכלל, באמצעות הציוד הם לוקחים את הדגימות המתבקשות ומבצעים ייבוש תת רצפתי מבלי צורך לפרק את האריחים הנמצאים במקום, ובלי בלגן מיותר שיגרום לכם להיות בתוך שיפוץ מתמשך בעקבות הנזילה.

אחד הדברים החשובים ביותר בייבוש תת רצפתי הוא לא להתייחס רק לרצפה הרטובה, אלא יש לבצע טיהור של האוויר מהלחות והעובש הנמצאים בו.

רק חברה מקצועית בעלת הציוד והמכשור המתאים יכולה להציע לכם שירות כזה, העלות של שירות של ייבוש תת רצפתי תמיד תהיה עדיפה ויותר זולה מאשר פירוק הריצוף, החלפת החול והחזרה של חול חדש עם הרכבת ריצוף.

פשוט מאוד, היכנסו לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד ותבינו, שייבוש תת רצפתי לא צריך להיות יקר ויכול לחסוך לכם המון זמן וכסף.

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בקבוקון
בריאות
מהו שמן סיבידי?

ידע הוא כוח בחיים וככל שאנו יודעים יותר כך אנו חזקים יותר, מוצלחים יותר ויודעים יותר טוב כיצד לנהל את חיינו. לא סתם אנשים אשר לומדים באוניברסיטה זמן רב מרוויחים

אופנוע ראשית
בריאות
כמה מסוכנת לבריאות רכיבה על אופנוע

כל אדם יודע שרכיבה על אופנוע היא עסק מסוכן, רובנו בטוחים שהסיבה לכך היא אחוז הפגיעה והתמותה כתוצאה ישירה מתאונות, בין אם הן עצמיות או בין אם הן מערבות כלי

חזה
שירותי בריאות
ניתוח להגדלת חזה

ניתוח להגדלת חזה הוא הליך רפואי קוסמטי שבמהלכו מחדירים לרקמת השד שתל סיליקון ובעזרתו השד נראה גדול יותר מוצק ועומד. ניתוח להגדלת חזה לא משפיע רק על המראה החיצוני למרות