המדריך המלא לשמירה על הבריאות במהלך הקורונה

את רוב האנשים משבר הקורונה תפס בהפתעה. איך יכול להיות שזה קורה לנו? ואיך יכול להיות שהרפואה שלנו, שנמצאת במצב כל כך מתקדם מבחינה מדעית, לא מוצאת לעניין הזה תשובה? אין ויכוח על כך שבשלב כלשהו יגיע גם החיסכון, אך עד שזה יקרה, יש לא מעט כללי היגיינה שכדאי להכיר ולשמור עליהם למען כולנו.

 

שוטפים ידיים ברצינות

כמה פעמים יצא לכם לחשוב על זה שאתם צריכים לשטוף ידיים אך בדיוק צלצל הטלפון או שקרה כל דבר אחר שהסיח את דעתכם מהעניין? האמת היא, שזה קורה להרבה מאוד אנשים. הבעיה היא שבזמן משבר הקורונה אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו את הטעות הזאת, שכן כפי שכולנו כבר יודעים, הווירוס הערמומי הזה עובר מאוד בקלות. לכן, לא רק שאתם חייבים להתחיל לשטוף ידיים בצורה רצינית ובכל הזדמנות, כדאי מאוד שתיקנו עוד היום כפפות ניטריל. הכפפות יכולות לעזור בכל אותם מצבים שבהם אומנם אתם רוצים לשטוף ידיים ומודעים לחשיבות של הנושא, אך פשוט לא יכולים.  האם ידעתם שהווירוס נשאר על משטחים שעות ארוכות? משמעות הדברים היא שאם אתם תעברו בסופר בלי ככפות ותיגעו בבקבוק יין שכמה רגעים לפני כן נגע בו חולה קורונה, עלול להיות שגם אתם תידבקו.

 

מה עושים אם שכחנו את הכפפות בבית או שזרקנו אותם?

הרבה אנשים מתלוננים על כך שהם שוכחים את הכפפות בבית או שאחרי שימוש אחד הם זורקים אותן ולא יכולים לעשות בהן שימוש נוסף. כדאי לדעת שגם כאן יש פתרונות יצירתיים ונפלאים, כמו לדוגמא: אלכוג'ל. כמו שאתם בוודאי כבר יודעים, זו עוד דרך נפלאה שתאפשר לכם לנקות ולחטא את הידיים. אם תקפידו להשתמש בתכשיר הזה בכל הזדמנות שצריך, הרי שלא תגיעו למצב שבו אתם מעבירים חיידקים דרך כפות הידיים שלכם.

 

השתמשו במגבונים שאפשר לקחת בקלות לכל מקום

מעבר לכל החוקים והכללים שכבר הזכרנו, כמובן שכדאי יהיה לרכוש עוד היום גם מגבוני חיטוי. יש הרבה מאוד סוגים של מגבונים כאלה ועם חלק מהם אתם יכולים גם לחטא משטחים מסוגים שונים. משמעות הדברים היא שאם כבר חזרתם לעבודה ואתם מקבלים קהל, רצוי מאוד יהיה לחטא את המשטח שעליו כולם מניחים ידיים. זה נכון שתוכלו לסמוך על הלקוחות שלכם או על מי שמגיע לפגישה אתכם שהוא יגיע עם כפפות, אך כולנו יודעים שלא כל אחד נוהג בצורה כזאת. לכן, אם אתם רוצים להגביר את הסיכוי שלכם לשמור על עצמכם במהלך המגיפה הזאת, רצוי מאוד להשתמש במגבוני חיטוי מסוגים שונים. חשוב שתפנימו את העניין: רק הקפדה יתרה וחמורה ביותר על כללי ההיגיינה תעזור לנו עד שיגיע החיסון, וכיוון שמדובר על כולנו, אנחנו חייבים לגלות מחויבות חברתית ואחריות אחד כלפי השני.

רחיצת ידיים

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אישה יפה
אסתטיקה
איך להראות צעירה יותר במספר שלבים

את מוצאת את עצמך מביטה במראה יום אחרי יום ומגלה עוד ועוד קמטים? אותם פנים יפות שבעבר היו לך נראות לך בעיקר מבוגרות, שלא לומר זקנות? אם כך, ברור מדוע

עמוד שידרה
בריאות
כיצד לשמור על בריאות הגב בנהיגה ברכב?

מאחר שכולנו מבלים לא מעט זמן מאחורי ההגה ובעמידה גם בפקקים, חשוב לדעת כיצד לשמור על הגב שלנו. אנחנו מזמינים אתכם להכיר טיפים לשמירה על הגב בזמן נהיגה ובזמן עמידה