הסרת נקודות חן בלייזר – כל המידע והסניפים בפריסה ארצית

נקודות חן עשויות להפוך לסרטניות, ולכן יש צורך להסירן. הטכניקה הטובה ביותר לצורך הסרת נקודות חן מתבצעת באמצעות מכשיר לייזר. כיצד מבצעים את ההליך ומה חשוב לדעת בנושא? להלן הפרטים שכל אחד חייב לקרוא.

נקודות חן – מדוע חשוב לבדוק אותן אצל הרופא?

נקודות חן הן נקודות מולדות אשר עמן כל אחד נולד, כאשר אצל תינוקות הנקודות עשויות להופיע בשנה הראשונה או השנייה לחייהם. נקודות חן מופיעות במגוון אזורים בגוף, אולם הן נפוצות מאוד באזור בית החזה, הרגליים וכן הפנים. נקודות חן נמצאו מחקרית כגורם סיכון משמעותי לסרטן מסוג מלנומה, והן עשויות לגדול כתוצאה מחשיפה מרובה לשמש. משום כך וע"פ המלצה של רופאי משפחה, יש לבדוק את נקודות החן אחת לתקופה. עם זאת, ניתן להבחין באופן עצמאי בשוני בנקודות החן, ע"פ הפרמטרים הבאים: שינוי בגודל או בצורה, נקודת חן אשר הגבולות שלה אינם ברורים, נקודת חן אשר מופיעה כנקודה שחורה, חומה או אדומה וכן נקודת חן אשר גודלה עולה על קוטר של 5 מ"מ. בכל הופעה של נקודת חן אשר מתאימה לתיאור אותו הצגנו כעת, יש לגשת באופן מיידי לרופא. חשוב לציין כי ככל שמזהים את הנקודה החשודה בזמן, כך ניתן לעבור טיפול הסרת נקודות חן בלייזר אשר ימנע ככל הנראה את סרטן המלנומה. כיצד מתבצעת הסרת נקודות חן בלייזר? להלן הפרטים.

כיצד מסירים נקודות חן בלייזר?

במידה ונמצא כי אכן ישנה נקודת חן חשודה, תתבקשו להסיר אותה בהקדם. כצעד ראשון, עליכם לגשת לרופא בכדי לקבל הפנייה להסרה של הנקודה, כאשר היום ניתן לבצע הסרה של נקודות חן באמצעות לייזר, שיטה חדשנית ובטוחה לחלוטין. בטרם מתחילים את הטיפול תיבחן לעומק נקודת החן, כמו גם תילקח דגימת ביופסיה לצורך בדיקת מעבדה. במידה ונמצא כי מממצא שפיר, ניתן יהיה להתחיל ולהסיר את הנקודה החשודה, כאשר לעיתים מדובר במספר נקודות חן. הטכנולוגיה החדשנית הניתנת כיום בעבור הסרה של נקודות חן מתבצעת באמצעות מכונת לייזר חדשנית. מדובר בלייזר אשר צורב את נקודת החן, ללא התערבות כירורגית. בסיום הטיפול הנערך למשך מספר דקות תוכלו להשתחרר לביתכם, ותתבקשו להימנע מחשיפה לשמש.

הסרה של נקודות חן – קל ונגיש  

מעוניינים להסיר נקודות חן, נגעי עור ושומות? באמצעות פנייה לאתר דוקטור חן, מרכז מוביל בתחומו המתמחה בטיפולים רפואיים ואסתטיים בכל רחבי הארץ תוכלו לעבור את ההליך באופן מהיר ויעיל. לקבלת פרטים אודות הסניפים הפרוסים ברחבי הארץ ואשר כוללים בין היתר את סניף ראשון לציון, באר שבע, כפר סבא, נתניה ועוד היכנסו לאתר הרשמי של אתר ד"ר חן, השאירו פרטים מלאים ונציג מטעם המרכז ישוב אליכם בהקדם לצורך תיאום פגישת ייעוץ.

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סמים ראשית
קנאביס וCBD
כמה עולה תהליך הגמילה מסמים

תהליך הגמילה מסמים הוא מסע, הוא מסע שלכם אל מול עצמכם ואל תוך עצמכם, גם אל תוך החלקים הפחות נעימים שקיימים בכולנו. במהלך המסע של גמילה מסמים אתם תחוו את