הפלה פרטית: איך עושים את זה

צריכה לעבור הפלה בעקבות הריון לא תקין או לא רצוי? ובכן, הדרך הטובה ביותר לסיים את התהליך בהקדם הוא באמצעות התקשרות עם גניקולוג אשר מבצע הפלה פרטית. איך עושים את זה? כל הפרטים – במאמר הבא.

 הפלה פרטית –  הדרך המהירה להפסקת הריון

אחד הרגעים הקשים ביותר אם לא הקשה ביותר בחייה של אישה הוא הרגע בו היא נאלצת להפסיק את ההריון, בין אם מדובר בבחירה מרצון או כתוצאה מהריון לא תקין. חשוב לזכור כי מדובר בתהליך רגיש ומורכב מאוד הן מבחינה פיזית והן מבחינה רגשית, ולכן ישנה חשיבות לעבור אותו בהקדם האפשרי באמצעות הפלה פרטית. לצערנו, מערכת הבריאות הציבורית בישראל נמצאת על סף קריסה, גם בכל הקשור לגניקולוגיה, ולכן נשים נאלצות לעיתים להמתין זמן רב עד ביצוע ההפלה, גם במקרים בהם העובר נפטר בתוך הרחם. לכן, רק באמצעות מרפאה פרטית תוכלי לסיים את התהליך המורכב הזה, כמו גם לקבל יחס אישי לכל אורך התהליך אשר יבטיח כי תקבלי את המענה הרצוי בעת רגעים מורכבים ומלחיצים כדוגמת הפלה. אולם על מת שתעשי זאת על הצד הטוב ביותר, עלייך לנקוט במספר פעולות. מהן? להלן הפרטים.

תינוק בבטן

הפלה פרטית – איך עושים את זה?

הפלה פרטית ניתן לבצע במגוון רחב של מרפאות ברחבי הארץ, כאשר לעיתים ניתן לקבל מהקופה החזר בעבור הפרוצדורה, כל זאת במסגרת הביטוח בו את מחזיקה. למעשה, הדרך הטובה ביתר לעשות הפלה פרטית היא לגשת לרופא מומחה אשר יש לו מוניטין בתחום, כאשר מומלץ להגיע לרופא כאשר בידך בדיקת דם אשר מאששת את דבר ההריון. לאחר בדיקת מוניטור בו יקבע השבוע המשוער של ההריון, יקבע בעבורך הגניקולוג מועד להפלה, כאשר ההפלות הנפוצות ביותר מתבצעות באמצעות כדורים (עד לשבוע 9) או באמצעות הליך גרידה/שאיבה אשר מתבצע בהרדמה מלאה, בבית חולים בלבד ובנוכחות של גניקולוג, אחות ומרדים. לרוב ובהתאם למצבך, יקבע הרופא את מועד ההפלה, כאשר מרפאה פרטית תאפשר לבצע את ההפלה גם ביום למחרת, בניגוד למערכת הציבורית אשר עשויה לקבוע את תהליך ההפלה גם שבועות לאחר מכן. בנוסף חשוב לציין כי במידה ואת עוברת הפלה במרפאה פרטית, תאלצי לעבור ע"פ החוק וועדה קצרה אשר תאשר את ביצוע ההפלה, כפי שנהוג במדינת ישראל בכל הקשור לביצוע הפלות – הן באופן פרטי והן באמצעות המערכת הציבורית.

צריכה לעבור הפלה? ד"ר גיא גוטמן כאן לשרותך

ד"ר גיא גוטמן הינו גניקולוג מומחה בעל וותק של מעל ל 20 שנה בתחום הגניקולוגיה והפסקת הריון. במרפאה של ד"ר גוטמן תוכלי לעבור הפלה פרטית אשר מתבצעת באופן דיסקרטי לחלוטין, ותוך זמן קצר מרגע היוודע דבר הפסקת ההריון. לתיאום תור וקבלת פרטים, צרי קשר במספר 052-4002749.

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בריאות

הקשר החזק בין ספורט לבין אורח חיים בריא

החדשות, העיתונות, הספורטאים, המאמנים, המורים והמחקר מצביעים על הקשר החזק בין ספורט לבין אורח חיים בריא. אנחנו שומעים על כך בכל מקום, ועם זאת, לפעמים לא ברור לנו עד הסוף

ליצן
בריאות

מהי סדנת צחוק ולמה זה בריא לנו

אחת המוסכמות שקנתה לה שביתה בדעתם של מרבית האנשים, בוגרים וצעירים כאחד, הינה שהצחוק הוא דבר בריא וקונסטרוקטיבי. הצחוק משחרר, הצחוק מרגיע ובהחלט משפר את ההרגשה. ואם הדברים האלה היו

מכונת פופקורן
תזונה בריאה

דיאטת פופקורן: חוות דעת

בעידן שבו אנחנו חיים יש אינספור דיאטות חדשות ומשונות, כי כולנו רוצים ליהנות מגוף מעוצב וחטוב. זה נשמע לכם מוכר? מידי פעם אתם מנסים דיאטה חדשה שיכולה להיות מושלמת עבורכם?