הצעד הבריא לעשות עם הביטוחים שלכם

עולם הביטוחים הינו עולם שכולנו קשורים אליו בצורה כזו או אחרת, אך מעטים האנשים שמכירים את העולם בצורה הנדרשת.

 עולם הביטוחים

ביטוח כשמו כן הוא, נועד לבטח אותנו במקרים בהם נצטרך סיוע כספי כלשהו. יש מגוון רחב של סוגי ביטוחים שונים שאנו יכולים להשתמש בהם- החל מביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח פנסיה, ביטוח רכב, ביטוח צד ג', ביטוח דירה וכמובן ביטוח עסק. כלל הביטוחים נועדו לתת לנו מענה במידה וחס וחלילה קורה מקרה שלא אמור לקרות. כך לדוגמא במידה ואנו מבוטחים בביטוח בריאות ואנו נדרשים לקבל טיפול תרופתי או טיפול כלשהו שמצריך תרופה שלא נמצאת בסל הבריאות המדיני – אנו נזכה לקבל את הטיפול במסגרת הביטוח.

סביר להניח שהרוב המוחלט של האנשים שקוראים את העמוד הזה כעת, מבוטחים במספר גדול של סוגי ביטוחים שנועדו לשרת אינטרסים כאלה ואחרים במצבים שונים, ולכן הבדיקה עשויה לגלות תשלומים מיותרים עבור ביטוחים מסוימים.

הצעד הבריא לביטוחים

כיצד נוכל לייעל את עניין הביטוחים?

יכול לקרות מצב ובו אנו משלמים פעמיים עבור אותו סוג ביטוח. ישנם ביטוחים שונים שקופות החולים מציעות לנו, ובמקביל יש חברות ביטוח פרטיות שמאפשרות לנו לבל ביטוחים משלמים עם כיסוי גדול יותר מביטוח שקופת החולים מציעה לנו. קיימים מקרים רבים בהם אנו משלמים שלא כצורך אלפי שקלים בשנה על ביטוח שממילא אנו מבוטחים עליו. מדובר בהוצאה של עשרות או מאות שקלים בחודש, וכאשר מדובר במשפחה ממוצעת בת 5 נפשות- ההוצאות הללו עשויות להגיע לאלפי שקלים מדי שנה בשנה.

הנתונים מדברים על כשבעים אחוזים מהאוכלוסייה שנמצאים במצב של כפל ביטוחים- הוצאה מיותרת של מאות מיליוני שקלים בכל שנה ללא שום תכלית או תמורה עבור התשלום.

 

חברת הר הביטוח מציעה לסייע לכם בתהליך הזה ולהפוך את עניין הביטוחים ל"בריא" ונכון יותר בהיבט הכלכלי. התהליך ממפה את כל חברות הביטוח ומוצא את כלל סוגי הביטוחים שאתם מבוטחים בהם בלי יוצא מן הכלל. לאחר שתקבלו רשימה מרוכזת של כלל הביטוחים שבהם אתם מבוטחים, תוכלו לדעת האם אתם נמצאים במצב של כפל ביטוחים- ומשלמים כספים רבים שלא כצורך. בהנחה ואכן קיימים ביטוחים כפולים, יצורפו מספר המלצות שיסייעו לכם לחסוך כספים רבים ולנהל את התקציב שלכם בצורה טובה יותר.

מעוניינים ליהנות מהשירות הזה? כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר החברה ולמלא את הפרטים האישיים שלכם.

חשבו על כל הדברים הרבים שרציתם לעשות אך נמנעתם כתוצאה מהיעדר תקציב מספק או מכל סיבה כלכלית אחרת- באמצעות הבדיקה הזו תוכלו להרשות לעצמכם את עשיית ורכישת הדברים הללו..

 

הצטרפו עוד היום לאלפי הלקוחות המרוצים שהשתמשו בשירות של חברת הר הביטוח וחסכו לעצמם אלפי שקלים בשנה!

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אורח חיים בריאים
בריאות

הקשר בין זוגיות טובה לאורח חיים בריאים

כולנו מכירים את המשפט המוכר והידוע שהמתכון המנצח לאורח חיים בריא וטוב הוא זוגיות טובה. יותר ויותר מחקרים שמבוצעים בנושא, מוכיחים כי אכן יש אמת במשפט וההשפעות של זוגיות טובה

אישה בהריון
שירותי בריאות

טיפול בדיכאון שלאחר לידה

ע"פ הערכות, אלפי נשים בישראל חיות במציאות בלתי אפשרית אשר מקורה בדיכאון שלאחר לידה. כיצד ניתן לטפל בדיכאון שלאחר לידה? להלן כל הפרטים. דיכאון שלאחר לידה – זכרי שאת לא

בריאות

עיסוי בריאותי למבוגרים עד הבית

אם גם אתם לא מתפשרים על איכות המסאז' שלכם אבל מעדיפים להתפנק בין כותלי הבית שלכם, בסביבה הטבעית והנוחה לכם, מבלי להניד עפעף – יש שירות חדש של מעסים שמגיעים