הצעד הבריא לעשות עם הביטוחים שלכם

עולם הביטוחים הינו עולם שכולנו קשורים אליו בצורה כזו או אחרת, אך מעטים האנשים שמכירים את העולם בצורה הנדרשת.

 עולם הביטוחים

ביטוח כשמו כן הוא, נועד לבטח אותנו במקרים בהם נצטרך סיוע כספי כלשהו. יש מגוון רחב של סוגי ביטוחים שונים שאנו יכולים להשתמש בהם- החל מביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח פנסיה, ביטוח רכב, ביטוח צד ג', ביטוח דירה וכמובן ביטוח עסק. כלל הביטוחים נועדו לתת לנו מענה במידה וחס וחלילה קורה מקרה שלא אמור לקרות. כך לדוגמא במידה ואנו מבוטחים בביטוח בריאות ואנו נדרשים לקבל טיפול תרופתי או טיפול כלשהו שמצריך תרופה שלא נמצאת בסל הבריאות המדיני – אנו נזכה לקבל את הטיפול במסגרת הביטוח.

סביר להניח שהרוב המוחלט של האנשים שקוראים את העמוד הזה כעת, מבוטחים במספר גדול של סוגי ביטוחים שנועדו לשרת אינטרסים כאלה ואחרים במצבים שונים, ולכן הבדיקה עשויה לגלות תשלומים מיותרים עבור ביטוחים מסוימים.

הצעד הבריא לביטוחים

כיצד נוכל לייעל את עניין הביטוחים?

יכול לקרות מצב ובו אנו משלמים פעמיים עבור אותו סוג ביטוח. ישנם ביטוחים שונים שקופות החולים מציעות לנו, ובמקביל יש חברות ביטוח פרטיות שמאפשרות לנו לבל ביטוחים משלמים עם כיסוי גדול יותר מביטוח שקופת החולים מציעה לנו. קיימים מקרים רבים בהם אנו משלמים שלא כצורך אלפי שקלים בשנה על ביטוח שממילא אנו מבוטחים עליו. מדובר בהוצאה של עשרות או מאות שקלים בחודש, וכאשר מדובר במשפחה ממוצעת בת 5 נפשות- ההוצאות הללו עשויות להגיע לאלפי שקלים מדי שנה בשנה.

הנתונים מדברים על כשבעים אחוזים מהאוכלוסייה שנמצאים במצב של כפל ביטוחים- הוצאה מיותרת של מאות מיליוני שקלים בכל שנה ללא שום תכלית או תמורה עבור התשלום.

 

חברת הר הביטוח מציעה לסייע לכם בתהליך הזה ולהפוך את עניין הביטוחים ל"בריא" ונכון יותר בהיבט הכלכלי. התהליך ממפה את כל חברות הביטוח ומוצא את כלל סוגי הביטוחים שאתם מבוטחים בהם בלי יוצא מן הכלל. לאחר שתקבלו רשימה מרוכזת של כלל הביטוחים שבהם אתם מבוטחים, תוכלו לדעת האם אתם נמצאים במצב של כפל ביטוחים- ומשלמים כספים רבים שלא כצורך. בהנחה ואכן קיימים ביטוחים כפולים, יצורפו מספר המלצות שיסייעו לכם לחסוך כספים רבים ולנהל את התקציב שלכם בצורה טובה יותר.

מעוניינים ליהנות מהשירות הזה? כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר החברה ולמלא את הפרטים האישיים שלכם.

חשבו על כל הדברים הרבים שרציתם לעשות אך נמנעתם כתוצאה מהיעדר תקציב מספק או מכל סיבה כלכלית אחרת- באמצעות הבדיקה הזו תוכלו להרשות לעצמכם את עשיית ורכישת הדברים הללו..

 

הצטרפו עוד היום לאלפי הלקוחות המרוצים שהשתמשו בשירות של חברת הר הביטוח וחסכו לעצמם אלפי שקלים בשנה!

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איש מצויר
טיפים לחיים בריאים

 מדיטציה למתחילים ומהי מדיטציית מיינדפולנס

מי מאיתנו באמת יכול לקחת כמה דקות ביומיום הסוער שלנו ולשבת בשקט, עם המחשבות שלנו, ללא שום הפרעה ברקע כמו פלאפון או טלוויזיה? זוהי אומנות המדיטציה – פוקוס והתמקדות בדבר

איזה זקוקה לחגורת גב
בריאות

למה צריך חגורת גב?

חגורות גב עשויות להתאים לאנשים רבים, מפני שהשימוש בהן הוא לא רק עבור מניעת כאבי גב. מעבר לכך שניתן לחוות שיפור ניכר בכאבי הגב אם לובשים חגורת גב, החגורות גם

עלים של גראס
טיפים לחיים בריאים

מה זה סי בי די CBD ומאיזה זן הוא מופק?

יותר ויותר אנשים מתעניינים בכל מה שקשור לטיפולים בעזרת CBD, ובשנים האחרונות המדע בהחלט כבר קיבל את ה-סי בי די כחלק מטיפולים הניתנים לאנשים במצבים בריאותיים שונים. סיבידי עשוי לחולל

השתלת שיניים בהרדמה מלאה – כן או לא?

מי מפחד מרופא השיניים? פחד מרופא שיניים הוא פחד מוצדק, בהתחשב בעובדה שביקור אצל רופא שיניים יכול להיות חוויה מלחיצה. הפחד הזה גובר כשעולה צורך בהליך כירורגי בשיניים, בטח כשמדובר