מדוע חשוב לטפל ברטיבות כמה שיותר מהר

איך ניתן לגלות רטיבות בקיר?

שלמות הבית והתשתיות שהוא מכיל היא חיונית לחיים בריאים ונוחים. אחת מתקלות התשתית הנפוצות ביותר בישראל היא רטיבות בקיר. רטיבות בקיר נוצרת כאשר צינור מים פנימי מתחיל לדלוף, או כאשר האיטום בגג אינו שלם ומים חודרים פנימה. הדליפה עצמה יכולה לנבוע מצינור מי שתייה, ולכן המים יצאו בלחץ, או ממי ביוב שלרוב מגיעים מבית השכנים מלמעלה.

הגילוי של רטיבות בקיר הוא לרוב רק כשהמצב כבר קריטי, והקיר עצמו מתחיל להתפורר. מציאת המקור של הרטיבות הוא מאתגר, אך גילוי נכון שלו יכול לחסוך המון כסף על התיקון ולהפוך את השיפוץ לממוקד יותר. ניתן לגלות רטיבות בקיר בעזרת עזרים טכנולוגיים מתקדמים כמו מצלמת חום, או בעזרת היכרות מעמיקה עם הצנרת העוברת בקירות הבית במידה והתוכנית נגישה.

 

מהם הנזקים העיקריים שיכולים להיגרם מרטיבות לא מטופלת?

חשוב מאוד למהר ולטפל ברטיבות בקיר. הטיפול בבעיה צריך להיעשות על ידי בעל מקצוע מהשורה הראשונה, מה שיבטיח שהתקלה עצמה לא תחזור. לעיתים הרטיבות היא איטית מאוד, ולא ניתן לראות באופן מידי האם התיקון פתר את הבעיה. לכן, יש לבחור באינסטלטור אמין עליו אתם סומכים. הנזקים העיקריים שיכולים להיגרם מרטיבות לא מטופלת כוללים בין השאר:

 

עובש

כאשר מתחיל להתפתח עובש על הקיר, ההסרה שלו הופכת להיות מאוד מאתגרת. העובש הוא למעשה פטרייה, המתרבה על ידי שליחת נבגים אל חלל האוויר. חלק מהאנשים רגישים לנבגים אלו, ולכן כדאי מאוד לטפל בבעיה במהירות האפשרית. ניקוי מהיר של העובש בעזרת חומר חומצי יפתור את הבעיה באופן חלקי בלבד, מאחר והעובש קיים במעמקי הקיר הרטוב, וישוב ויצוץ החוצה כעבור זמן קצר.

 

 

הרס הטיח

המים החודרים אל בסיס הקיר מחפשים את נקודת היציאה הנוחה ביותר. לרוב, כדי להגיע לפני השטח ולצאת, המים יהרסו לחלוטין את הטיח המכסה את הקיר שלכם. תיקון הטיח הוא יקר, וככל שהנזילה תתפשט יותר התיקון שתצטרכו לבצע יהיה יותר ויותר גדול.

 

טפטוף

כאשר מזניחים את הטיפול בנזילה זמן רב, בעיקר כאלו הנובעות מתשתית ביוב או צינור מים, בסופו של דבר המים יתחילו לטפטף עליכם. גם אם מדובר במים רגילים, ועל אחת כמה וכמה אם מדובר במי ביוב, מדובר בפגיעה בריאותית פוטנציאלית משמעותית.

 

איך נבחר אינסטלטור שיפתור עבורנו את הבעיה?

אינסטלטורים באתר שיפוצים פלוס, הם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, שיטפלו במהירות ויעילות בכל נזילת מים ורטיבות בקיר. האתר עצמו מכיל מגוון של אינסטלטורים מכל חלקי הארץ, עם מיומנות גבוהה וביקורות חיוביות של לקוחותיהם. כדי לוודא שהביקורות הן אכן אוטנטיות, האתר פונה לעיתים קרובות באופן אקטיבי אל האנשים שהזמינו שירות דרכו, ובודק איתם את שביעות הרצון שלהם מבעל המקצוע.

 

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חדר מקלחת בבית
אסתטיקה
מה חשוב לשמור בארון האמבטיה?

כשאומרים לנו את המילים צמד המילים "חדר אמבטיה" (או מקלחת, תלוי בשלב בחיים), כבר מזמן לא מדובר בחדר שנועד לרחצה בלבד. מדובר בחלל מרכזי שנלקח בכובד ראש בעת עיצוב הבית,

אישה עם פצעים
אסתטיקה
שיטות חדשות להוצאת שחורים מהפנים

שחורים, או בשמם הרשמי יותר "קומודנים", הם מפגע אסטטי, לרוב ממוקם באזור הטי בפנים שיכול להפריע מאוד לאנשים. ה"שחורים" אלו בעצם נקודות שחורות שנמצאות כאמור על הפנים באזור הטי, אולם,

בקבוקון
בריאות
מהו שמן סיבידי?

ידע הוא כוח בחיים וככל שאנו יודעים יותר כך אנו חזקים יותר, מוצלחים יותר ויודעים יותר טוב כיצד לנהל את חיינו. לא סתם אנשים אשר לומדים באוניברסיטה זמן רב מרוויחים