מה יותר מושלם מאשר יוגה בסיני? ובכן… לא הרבה

אם אתם מתרגלים יוגה כבר זמן מה אתם ודאי יודעים שכל מה שאתם זקוקים לו על מנת להתאמן הוא מזרון יוגה ובגדים נוחים.

אם עוד לא התנסיתם ביוגה, אז עכשיו אתם יודעים – כל מה שתצטרכו בשביל אימון יוגה הוא מה שנכתב לעיל.

ומה זה אומר בעצם? המשמעות של זה היא שתוכלו לתרגל יוגה בכל מקום – בביתכם, במכון כושר, על שפת הים ואפילו בסיני.

רוב מזרוני היוגה הינם דקים, קלים ומתגלגלים. ניתן לשים אותם בתוך תיק נשיאה נוח עם כתפיות ובקלות לקחת אותו אתכם לסיני. לגבי בגדים נוחים – אנו מקווים שגם בלי קשר ליוגה אתם אורזים לסיני בעיקר בגדים נוחים, שכן חלק מהקסם של סיני הוא הנוחיות והפשטות שלה.

היוגה הגיעה בעשור האחרון לכל העולם וגם לסיני. תוכלו למצוא בסיני שיעורי יוגה עם מורים ישראלים בעברית, או אם אתם נהנים מהאותנטיות של שיעורי יוגה בשפה אחרת כאשר אתם בחו"ל תוכלו למצוא שיעורי יוגה גם באנגלית, בערבית ובשפות נוספות.

חלק משיעורי היוגה בסיני יוצעו לכם כתוספת במקום בו אתם לנים, בין אם זה במלון מפואר או בין אם זה בחושות. בערים כמו טאבה, דהב ושארם א-שייח ישנן אופציות רבות ומגוונות לסוגים שונים של יוגה, בחושות בדרך כלל יש אפשרות אחת של מורה היוגה אשר נמצא באותו הקמפ, אך תמיד תוכלו לבדוק בקמפים הסמוכים אם ישנם שיעורי יוגה המתאימים לכם יותר.

אם אתם כבר מיומנים ביוגה ואוהבים להתאמן לבד תוכלו למצוא גם בקמפים וגם במלונות ארישות גדולות מוצללות, לעיתים עם מאווררים בהם תוכלו להתאמן, אך כמובן תמיד תוכלו להתאמן בפרטיות במרפסת החושה האישית שלכם או על חוף הים.

ישנם ריטריטים רבים של יוגה בסיני, תוכלו להירשם אליהם עוד בארץ ולרדת באופן מאורגן יחד עם כל הקבוצה לסיני.

יוגה בסיני היא ההזדמנות המושלמת להתחבר לשקט ולרוגע של סיני עם חיבור אמיתי של הנפש והגוף שיפתח את יומכם ברעננות ויעניק לכם אנרגיה לשאר פעילויות היום- במיוחד אם אתם מעוניינים בצלילות בסיני אשר קשורות מאוד לנשימות נכונות ובאלאנס של הגוף והנפש.

תוכלו למצוא תרגולי יוגה בסיני בשעות הזריחה המוקדמות, והרי אין מושלם מלהתחיל את היום באימון רגוע ונשימות כאשר השמש עולה מעבר לים האדום, או בשעות השקיעה כאשר כבר פחות חם והנוף היפה של ההרים האדומים מקנה תחושת רוגע מושלמת לאימון יוגה.

אם אתם מעוניינים בשיעורי יוגה תוכלו לבדוק באינטרנט לגבי ריטריטים המתרחשים בתאריכים בהם אתם יורדים לסיני, או לשאול את בעלי המלון/ חושות לגבי שיעורי יוגה המתרחשים במקום בזמן שאתם עושים את הבוקינג לחדר שלכם.

יוגה מתחברת היטב עם כל ספורט אחר שתרצו לעשות בסיני, או אפילו אם אתם רק יורדים על מנת לשבת בסתלבט ולהשתזף.

 

שקיעה

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ציפור
כללי
תרגום מסמכים רפואיים

תרגום מסמכים רפואיים, הינו תחום חשוב שהצורך והביקוש אליו עולים ככל שהרפואה מתפתחת ויותר מדינות צורכות תרופות, מוצרים וייעוץ רפואי שיש צורך לתרגם בכדי שיוכלו להבין אותם ולהשתמש בהם. מסמכים

קליניקה
רפואת שיניים
כיצד להתכונן להשתלת שיניים?

קבלת החלטות זה הדבר אשר מבחין אותנו מהחיות. היכולת לנתח סיטואציה, להבין מה עומד מאחוריה ולקבל החלטות מבוססות זה אחד המעלות הגדולות ביותר של בני אדם. זה נכון כאשר הדבר

סמים ראשית
קנאביס וCBD
כמה עולה תהליך הגמילה מסמים

תהליך הגמילה מסמים הוא מסע, הוא מסע שלכם אל מול עצמכם ואל תוך עצמכם, גם אל תוך החלקים הפחות נעימים שקיימים בכולנו. במהלך המסע של גמילה מסמים אתם תחוו את