למה צריך חגורת גב?

חגורות גב עשויות להתאים לאנשים רבים, מפני שהשימוש בהן הוא לא רק עבור מניעת כאבי גב. מעבר לכך שניתן לחוות שיפור ניכר בכאבי הגב אם לובשים חגורת גב, החגורות גם משפרות רבות את היציבה ויובילו לשיפור משמעותי בנראות החיצוני שלכם.

כששואלים למה צריך חגורות גב, יש צורך לבדוק מי שואל. האם מדובר באישה בהיריון? אולי אדם המתאמן רבות בחדר כושר וזקוק לתמיכה באזור הכתפיים והגב? עבור מקרים אלו ועוד אחרים, ניתן להרכיב (ללבוש) חגורת גב מסוגים שונים, תוך שאתם מוודאים כי המידה מתאימה לכם והחגורה תורמת למה שאתם מעוניינים לשפר ביציבה שלכם. חגורת גב ארגונומית מסייעת בכך שהיא מובילה לחיזוק שרירי הגב והכתפיים, וניתן ללבוש אותה תחת הבגדים במשך מספר שעות ביום (מומלץ כשעתיים, ומומלץ גם להתאים לעצמכם תכנית אימונים שתכלול תרגילים בעודכם לבושים בחגורה).

כאב מרכזי

מי צריך חגורת גב איכותית?

ישנם מקרים רבים בהם אנשים עשויים להפיק תועלת אדירה מלבישת חגורות גב ארגונומיות, ואפשר למשל לציין נשים בהיריון הזקוקות לתמיכה על ידי החגורה. חגורת היריון לגב בעצם גם מספקת תמיכה לבטן ההריונית, תוך שהיא מורמת על ידי החגורה להפחתת העומס על האישה ההרה. חגורות היריון מתלבשות על הגוף בצורה מאוד נוחה ועוטפת (ישנן גם חגורות בצבע ורוד), תוך שהאישה בכלל שוכחת שהחגורה עליה.

מעבר לנשים העשויות להפיק תועלת מלבישת חגורות גב להיריון, יש גם את הנושא של אימונים בחדר כושר או אפילו אימונים בבית. לא פעם, כשאנשים מתאמנים, הם מבצעים תנועות אשר עשויות לגרום לכל מיני נזקים בריאותיים שונים (למשל נזקים לשרירי הגב). כשלובשים חגורות גב לאימון חדר כושר, בעצם זוכים לתמיכה מאוד חזקה ואיכותית, השומרת על השרירים "במקומם". במילים אחרות, אתם מקטינים את הסיכון לפגיעות שרירים ונזקים שונים על ידי מתן תמיכה לגב התחתון, העליון והכתפיים.

חגורת גב מחיר וסוגים | מחיר חגורות גב  

ישנן חגורות גב שונות המתאימות לסיטואציות שונות, ותמיד תוכלו להתייעץ עם צוות המקצוענים של בית בריאות הגב – פתרונות ארגונומיים ותמיכה לגב, לפני שאתם מזמינים חגורת גב און ליין. מחירים של חגורות גב נעים בטווח שבין 169 ₪ לבין 270 ₪ ומעלה, ויש לקחת בחשבון את סוג התמיכה שאתם זקוקים לה.

ניתן להזמין חגורת גב אונליין עם משלוח מהיר, ההזמנה מתבצעת באופן מאובטח לגמרי, ותמיד תוכלו גם ליצור קשר טלפוני בכדי לקבל את דבר עצתם של מומחי חגורות הגב בבית הבריאות. משלוח חגורות גב יגיעו בדרך כלל תוך 24-72 שעות. שימו לב, כשאתם מתאוששים מפגיעות גב או מכאבי גב, חשוב מאוד ללבוש חגורת גב, מה שיאפשר תנועתיות טובה יותר והתאוששות מהירה יותר ברוב המקרים.

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סמים ראשית
קנאביס וCBD
כמה עולה תהליך הגמילה מסמים

תהליך הגמילה מסמים הוא מסע, הוא מסע שלכם אל מול עצמכם ואל תוך עצמכם, גם אל תוך החלקים הפחות נעימים שקיימים בכולנו. במהלך המסע של גמילה מסמים אתם תחוו את