לעבור את החורף בבריאות – איך לעשות זאת

הלחות ירדה, החושך מגיע מוקדם, ובערב אתם מוצאים את עצמכם יוצאים פתאום עם עליונית. כל אלו מצביעים על דבר אחד – על בואו של החורף! הרוח הקרה גורמת לכם להישאר צמודים למפזר החום, וכוסות התה והשוקו החם מצטברות אצלכם בכיור. אם ארון התרופות שלכם התמלא בתרופות לצינון אותן אתם נוטלים בין אפצ'י לאפצ'י, המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם: לעבור את החורף בבריאות – איך לעשות זאת.

Winter is coming!

אז נכון, החורף מביא איתו רצון גדול להישאר מתחת לפוך, לעשות בינג' סדרות מטורף ולא לצאת מהבית עד חזרתה של השמש. אבל חלק מהתשובה לשאלה איך לעבור את החורף בבריאות טמונה דווקא בחוסר היציאה מהבית.

בגלל הקור שמביא איתו החורף, אנחנו מוצאים את עצמנו נמצאים באותו מרחב סגור למשך שעות רבות. החלונות סגורים ומשאירים אותנו מוגנים בחום של הבית או המשרד. חלק מהסודות לאיך לעבור את החורף בבריאות הוא לאוורר מדי פעם, לפתוח קצת את החלון ולאפשר לאוויר נקי להיכנס אל החדר. הישארות במרחב סגור מבטיחה העברה של חיידקים מאחד לשני, ואוויר חדש ירענן את החדר וישא איתו החוצה את החיידקים. (מה יותר בריא – לאכול בבית או במסעדה).

בית בחורף

תאכל מרק תהיה חזק

אחד הדברים הנעימים והבריאים בחורף הוא אכילת מרק. אמרתם לעבור את החורף בבריאות? אמרתם אכילת מרק. מרק יתן לכם ויטמינים חשובים, יחמם אתכם מבפנים וישמור עליכם בריאים בחורף הקר. הכינו מרק עוף, מרק עגבניות, מרק עדשים או מרק כתום ותהנו גם מטעמים מעולים וגם מבריאות איתנה.

הו מים בששון

אחת הבעיות הנפוצות בחורף היא מחסור בשתיית מים. מזג האוויר הקר והגשם גורמים לנו לחוש תחושת רוויה, זאת על אף שלעיתים לא הכנסנו נוזלים אל הגוף במשך שעות רבות. הקפידו על שתיית מים מרובה והבטיחו לעצמכם גוף בריא גם בתקופת החורף.

עייפות בחורף – אין לה גבול

מזג האוויר הקודר, החושך שמגיע מוקדם והגשמים מביאים איתם עצלות ובעקבותיה עייפות גדולה. הקפידו על ביצוע פעילות גופנית גם בחורף. נכון, זה לא פשוט, אבל זה ייתן לכם אנרגיה מתחדשת וישמור אתכם עירניים גם כשהכל מסביב כבר חשוך.

לעבור את החורף בבריאות – איך לעשות זאת

אחת הדרכים היעילות לעבור את החורף בבריאות היא לשמור על חום הגוף. שכבות ביגוד רבות לפעמים לא מספיקות, ואנחנו מוצאים את עצמנו עוברים ממפזר חום אחד לאחר.

בנוסף, למרות העונה הגשומה, אנחנו לא רוצים להפסיק את הלך החיים התקין שלנו, ולכן נמשיך ללכת לאירועים, מסעדות, בתי קפה ועוד. ברוב המקומות האלו יהיו פטריות חימום, תחתיהן כיף לשבת ולספוג את החום הנהדר היוצא מהן.

בעלי עסקים? לחצו כאן לבחירת פטריות חימום להשכרה, על מנת להבטיח את הכיף של האורחים שלכם, גם בחורף. שיהיה לנו חורף נעים!

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סמים ראשית
קנאביס וCBD
כמה עולה תהליך הגמילה מסמים

תהליך הגמילה מסמים הוא מסע, הוא מסע שלכם אל מול עצמכם ואל תוך עצמכם, גם אל תוך החלקים הפחות נעימים שקיימים בכולנו. במהלך המסע של גמילה מסמים אתם תחוו את