עושים טיפולים ברפואה משלימה? בדקו שלמטפל שלכם יש ביטוח מקצועית

מעוניינים לעסוק בתחום העיסוק שלכם, מבלי לדאוג שמא יום אחד יתבעו אכם בגין רשלנות מקצועית? ביטוח אחריות מקצועית מספק לכם בדיוק את האופציה הזאת, האופציה להיות רגועים ולהתנהל בעסק על מי מנוחות. בואו נסביר למה אנחנו מתכוונים.

אם יש דבר אחד שמרגיע בעלים של עסק, הרי שזה עניין הביטוח. וכשנותן שירות כלשהו או בעל עסק רגועים, הם יכולים לספק שירות הרבה יותר טוב, אין ספק בכלל. אז אם אתם מעוניינים לספק שירותי עיסוי, דיקור ונטורופתיה ללקוחותיכם, ואתם גם רוצים להיות רגועים, אתם צריכים להיות מבוטחים. במקרה זה, אנחנו כמובן מדברים על ביטוח אחריות מקצועית אשר מומלץ לבעלי מקצועות חופשיים רבים. כל מה שרציתם לדעת על ביטוחים לאחריות מקצועית, ביטוחים לעסק ומה שבין לבין. מעודכן ל-2020 ורלוונטי מתמיד:

 

ביטוחים למטפלים ברפואה האלטרנטיבית

אם אתם מטפלים ברפואה האלטרנטיבית, אתם צריכים ביטוח למטפלים ברפואה משלימה והאלטרנטיבית. אנחנו בטוח לא הראשונים שאומרים לכם את זה, ואם עדיין אתם לא מבוטחים, אנחנו מאוד מקווים שיום אחד זה לא יתברר כטעות פטאלית בעבורכם.

כל כך חשוב להבין את הנושא הזה, ברגע שאתה מספק מוצר או שירות ללקוחות שלך ולקולגות, אתה אוטומטית חשוף לתביעות משפטיות בגין נזיקין, נזק לרכוש, נזקים לצד ג' ועוד. מאחר שאף אחד מאיתנו לא יודע מה צופן לו המחר, אתם חייבים להיות מבוטחים.

 

חברות ביטוח מומלצות לביטוח אחריות מקצועית

בכדי להיות בטוחים בכך שאתם מכוסים מכל הכיוונים ובפני כל סוגי התביעות המשפטיות, יהיה עליכם לקבל ייעוץ מביטוח מחברת ביטוח מקצועית, המייעדת למענכם צוות של יועצי ביטוח מומחים בתחומם. אגב, באתר הבא תוכלו לקבל מידע נוסף בנושאים אלו – https://sport-ins.com .

בכל מקרה, אנחנו רוצים להמליץ לכם, עד כדי להפציר בכם לבטח את עצמכם ואת בית העסק. מעבר לתביעות משפטיות שיכולות להגיע לסכומי עתק, יש גם את הנושא של העסק עצמו. במקרים רבים, העסק יכול פשוט להתמוטט בעקבות תביעות נזיקין על סכומים גבוהים.

 

לא מבוטחים? עסקים עשויים להתמוטט בעקבות תביעות משפטיות

אתם בטוח לא רוצים שדבר כזה יקרה, ככה שאתם צריכים להיות מוגנים במקרים שבהם אנשים יחליטו שברצונם לתבוע אתכם. כמובן, מעבר לביטוח אחריות מקצועית למטפלים, ישנם מוצרי ביטוח נוספים אשר מיועדים לבעלי המקצועות החופשיים, העצמאיים, בעלי החנויות וכו'.

אם אינכם בטוחים בסוג הביטוח אותו מומלץ לכם לרכוש, אתם כנראה צריכים ייעוץ ביטוח לעסק. חשוב לזכור, על ייעוץ ביטוחים לעסקים לא מומלץ לפסוח או לוותר. שבו עם סוכן הביטוח שלכם, קבלו את כל הפרטים והחליטו טוב-טוב את צעדיכם. בהצלחה!

 

טיפול

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אישה יפה
אסתטיקה
איך להראות צעירה יותר במספר שלבים

את מוצאת את עצמך מביטה במראה יום אחרי יום ומגלה עוד ועוד קמטים? אותם פנים יפות שבעבר היו לך נראות לך בעיקר מבוגרות, שלא לומר זקנות? אם כך, ברור מדוע

עמוד שידרה
בריאות
כיצד לשמור על בריאות הגב בנהיגה ברכב?

מאחר שכולנו מבלים לא מעט זמן מאחורי ההגה ובעמידה גם בפקקים, חשוב לדעת כיצד לשמור על הגב שלנו. אנחנו מזמינים אתכם להכיר טיפים לשמירה על הגב בזמן נהיגה ובזמן עמידה