מדיטציה להפחתת מתחים ב-10 דקות ליום

בין אם נרצה ובין אם לא, החיים שלנו מלאים במצבי לחץ וחרדה שעלולים בסיטואציה כזאת או אחרת אף לפגוע בבריאותנו. אתם בטח שואלים את עצמכם כיצד הלחץ משפיע על הבריאות שלכם? אז הינה התשובה – הלחץ גורם לכל התאים להתכווץ, הכיווץ לא מאפשר למערכת החיסון לתפקד בצורה יעילה, ובסיטואציה הזאת לחיידקים ולווירוסים תהיה דרך נוחה לחדור לגופכם.

אך לא רק הבריאות שלכם נמצאת על המוקד, במצבי לחץ אתם תתקשו מאוד להמשיך להתנהל בצורה הרגילה שלכם – ואתם עשויים לפרש לא מעט דברים באופן לא נכון. אז לפני שאתם משלימים עם המצב, יש לנו פתרון נהדר עבורכם שיגזול מכם רק 10 דקות ליום. אז מוכנים להפוך את החיים שלכם לטובים יותר?

תרגיל יוגה

כיצד מדיטציה מפחיתה את המתחים?

אז הפתרון שאנו מציעים לכם על מנת להתמודד עם מצבי לחץ וחרדה (שהם אלה שיוצרים את המתח), זה על ידי ביצוע תרגילי מדיטציה במשך 10 דקות ביום. וכעת תוכלו לשאול את עצמכם כיצד זה באמת מסייע? תרגילי מדיטציה מסייעים לכם לסדר את המחשבות בראשכם, לשלוט על המתחים שמציפים אתכם מכל פינה ולהסיר את כל המחשבות שמטרידות אתכם בכל רגע נתון.

זה אומנם נשמע לכם משהו קצת יומרני, אך במבחן התוצאה תרגילי מדיטציה מוכיחים את עצמם בצורה חד משמעית. מדריכי מדיטציה מנוסים כמו ניר קראוזה יכולים לספר לכם כיצד המדיטציה שינתה את חייהם מקצה לקצה. אז למה שגם אתם לא תהפכו את החיים שלכם לטובים יותר? בסופו של יום ההחלטה הסופית היא שלכם, ואתם צריכים תמיד לשים את עצמכם בראש סדרה העדיפויות. כי כאשר לכם יהיה טוב, באופן אוטומטי גם לאנשים שחשובים לכם יהיה טוב באותה המידה.

 

10 דקות ביום של מדיטציה אמורות להספיק?

10 דקות ביום זה נשמע לכם קצת נכון? אבל זה בהחלט אמור להספיק לכם על מנת לצבור כוחות ואנרגיות חיוביות למשך יום שלם. כמובן שאתם צריכים לעשות את המדיטציה בצורה נכונה על מנת שהיא תהיה יעילה ותוכל לתת לכם את האפקטיביות המקסימאלית למשך יום שלם.

ההמלצה הטובה ביותר עבורכם היא לבצע את המדיטציה בשעות הבוקר, מוטב לעשות זאת בשעות הבוקר המוקדמות. הסיבה לכך הינה שבשעות הללו הגוף שלכם עדיין נמצא במצב מאוזן, ועדיין לא התחלתם את המרתון של היום עצמו. כך תוכלו לבצע את התרגילים על פי ההנחיות שקיבלתם, ואז יהיה לכם הרבה יותר קל להתחיל את היום שלכם ברגל ימין.

כמובן שאם אין באפשרותכם לבצע את תרגילי המדיטציה בבוקר, תוכלו לעשות אותם גם בשעות הצהריים או בשעות הערב. אומנם האפקטיביות שלהן תהיה הרבה פחות מורגשת, אך עדיף המצב הזה מאשר מצב שבו לא תעשו תרגילי מדיטציה בכלל.

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אישה יפה
אסתטיקה
איך להראות צעירה יותר במספר שלבים

את מוצאת את עצמך מביטה במראה יום אחרי יום ומגלה עוד ועוד קמטים? אותם פנים יפות שבעבר היו לך נראות לך בעיקר מבוגרות, שלא לומר זקנות? אם כך, ברור מדוע

עמוד שידרה
בריאות
כיצד לשמור על בריאות הגב בנהיגה ברכב?

מאחר שכולנו מבלים לא מעט זמן מאחורי ההגה ובעמידה גם בפקקים, חשוב לדעת כיצד לשמור על הגב שלנו. אנחנו מזמינים אתכם להכיר טיפים לשמירה על הגב בזמן נהיגה ובזמן עמידה