מה חשוב לשמור בארון האמבטיה?

כשאומרים לנו את המילים צמד המילים "חדר אמבטיה" (או מקלחת, תלוי בשלב בחיים), כבר מזמן לא מדובר בחדר שנועד לרחצה בלבד. מדובר בחלל מרכזי שנלקח בכובד ראש בעת עיצוב הבית, ויש לו חשיבות רבה מעבר למרחב שתצטרכו עבור המקלחת היומית שלכם.

אם תחשבו על זה לכמה רגעים, תבינו שחדר האמבטיה בבית שלכם מכיל הרבה מעבר לאמבטיה עצמה. מדובר בחדר שירותים, שמכיל גם מוצרי היגיינה רבים (לעתים עבור משק בית שלם), לרוב יש בו מראה גדולה אשר משמשת לאיפור וגילוח, ובמקרים רבים הוא גם הופך לבית המרקחת הביתי, בו אנו מחזיקים את כל התרופות ומוצרי הפארם שבביתנו.

ועל כל אלה, ועוד שימושים רבים שבוודאי כל אחד יכול להעלות לעצמו בראשו, יש צורך בחשיבה מחוץ לקופסה בעת עיצוב חדר האמבטיה, שכן הוא מחייב אותנו לכלול בתוכו מרחב אחסון מספק שיכלול את כל מה שאנו צריכים בשגרה, וחס וחלילה גם בעת חירום.

 

מה השלב הראשון?

ראשית כל כפי שהזכרתי בחלקו הראשון של המאמר, יש להחליט מי יהיו המשתמשים של חדר האמבטיה בבואנו לבחור את העיצוב. הרי שאם מדובר בדירה לאדם אחד, אין צורך בחלל אחסון גדול.

אך מנגד, אם מדובר במשפחה של זוג עם שלושה ילדים בוגרים, וישנם שני חדרי אמבטיה בכל הבית, יש להקצות לצורך כך מרחב אחסון גדול יותר, שיאפשר לספק את צורכי כל בני הבית, ללא חסכון באביזרים או מוצרים הכרחיים שברצונם להחזיק.

 

מה חשוב לשמור בארון האמבטיה?

  • ראשית כל, חדר האמבטיה חייב לכלול כלי רחצה בסיסיים. מדובר כמובן בשמפו, סבון, קרם לחות או פנים ושאר תכשירים שמשמשים את בני הבית במקלחת היומית. ועל כל אלה, יש צורך להחזיק גם "רזרבות", הרי אם נכנסתם למקלחת וגיליתם כי נגמר השמפו, לא תרדו עם המגבת למטבח או תחפשו בכל הבית איפה יש מלאי חדש נכון ?
  • משחת שיניים + מברשת שיניים, מי פה, חוט דנטלי, בשמים ושאר מוצרי היגיינה לשמירה על חלל הפה המצוחצח והריח הטוב שלנו. יש צורך במרחב עבורם סמוך לכיור הרחצה, וכמובן אחזקה של "רזרבות" בארון האמבטיה. כי מי היה רוצה לקום לפגישה חשובה ולגלות שמשחת
  • פלסטרים, תחבושות למיניהן ותרופות שונות. לרוב אנו נחבוש ונחטא פצעים מדממים מול המראה באמבטיה, ולכן נעדיף שכלי הטיפול בפציעה יחכו לנו במגירה או בארון סמוך למראה שבאמצעותה אנו מטפלים בפציעה.

 

את כל אלה ורבים אחרים תוכלו לאחסן בארון האמבטיה, ומעיצובים שונים של הארון תוכלו להתרשם כאן https://zhglassk.co.il ולהחליט מה היא הדקורציה הספציפית שהכי מתאימה לכם מהמבחר שניתן למצוא.

 

חדר אמבטיה מעוצב עם ארון

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חדר מקלחת בבית
אסתטיקה
מה חשוב לשמור בארון האמבטיה?

כשאומרים לנו את המילים צמד המילים "חדר אמבטיה" (או מקלחת, תלוי בשלב בחיים), כבר מזמן לא מדובר בחדר שנועד לרחצה בלבד. מדובר בחלל מרכזי שנלקח בכובד ראש בעת עיצוב הבית,

אישה עם פצעים
אסתטיקה
שיטות חדשות להוצאת שחורים מהפנים

שחורים, או בשמם הרשמי יותר "קומודנים", הם מפגע אסטטי, לרוב ממוקם באזור הטי בפנים שיכול להפריע מאוד לאנשים. ה"שחורים" אלו בעצם נקודות שחורות שנמצאות כאמור על הפנים באזור הטי, אולם,

בקבוקון
בריאות
מהו שמן סיבידי?

ידע הוא כוח בחיים וככל שאנו יודעים יותר כך אנו חזקים יותר, מוצלחים יותר ויודעים יותר טוב כיצד לנהל את חיינו. לא סתם אנשים אשר לומדים באוניברסיטה זמן רב מרוויחים