מי יכול לעשות הסרת שיער בלייזר

בתקופה האחרונה אנו עדים לכך שהרבה מאוד אנשים רוצים לבצע הסרת שיער בלייזר, מה שגורם לכך שגם הרבה מאוד אנשים רוצים לעסוק בהסרת שיער ולהרוויח מהביקוש הרב להסרת שיער, אבל רגע לפני שאתם נכנסים מתחת למכשיר הלייזר, כדאי שתדעו כמה דברים חשובים ובניהם גם מי ראשי ויכול לבצע הסרת בלייזר.

 

הסרת בלייזר – אם כבר עושים, אצל מי וכמה זה באמת שווה את הכסף

שיטות להסרת שיער בלייזר מתפתחות במהירות הרבה יותר גבוה מאשר הטיפול עצמו, זה אומר שאם היום נכנסתם לסדרת טיפולים לביצוע הסרת שיער בלייזר אצל מור בראל עד שתסיימו את סדרת הטיפולים, כבר יהיו מספר מכשירים מיוחדים ושונים להסרת שיער בלייזר יותר מתקדמים ויותר חדשים, כל המכשירים האלו נועדו במטרה אחת בלבד, להביא לתוצאות מהירות כמה שיותר וגם להביא לכם תוצאות הרבה יותר טובות, בתחום ישנם לא מעט אנשי מקצוע ובגלל שהפיקוח על תחום זה הוא לא אינטנסיבי קיימים גם לא מעט כאלו שמעוניינים רק בבצע כסף ורווח מהיר, לכן אל תתחילו סדרת טיפולים אצל כל אחד לפני שתבינו בדיוק את ההשלכות של כל סוג מכשיר וטיפול.

רובה

 

בואו נגיע לעיקר :

למי מותר לטפל במכשיר קרן אור ? בישראל השימוש במכשירי לייזר הוא רק לרופאים , או אחיות מוסמכות העובדות בפיקוח מלא של רופא הנמצא במקום, מכאן כי מי שאינו רופא, אינו ראשי לבצע טיפול לייזר (כל זה נקבע כמובן לפי סוג המכשיר).

אתם בטח עכשיו שואלים את עצמכם, אך זה ייתכן כי יש המון קוסמטיקאיות שמציעות טיפולים להסרת שיער באמצעות מכשור מתאים להסרת שיער, התשובה לכך היא פשוטה מאוד, אותן קוסמטיקאיות מצאו שיטה פשוטה, ועובדות עם מכשירים פשוטים וזולים מאוד שעושים שימוש בקרן אור, שזאת שיטה שונה מאוד משיטת הסרת השיער לייזר, אבל בכדי להציע לכם שירות שתשלמו עליו מאות שקלים בסדרת טיפולים, אין לאותן קוסמטיקאיות בעיה להציג את המכשיר שלהן כמכשיר לייזר.

השיטה של הסרת שיער עם קרן אור, עובדת באותו עקרון כמו הלייזר, רק שהלייזר עובד על גל יחיד, והואר עובד בשיטה שנקראת "רחב סטר" שאלו כמה מאות גלים באורכים שונים והחיסרון הגדול שהוא גם מה שלא אומרים לכם, שלא ניתן לסנן את הגלים ולהשתמש רק בגלים הנחוצים לצורך הסרת השיער, וגם לא ניתן להתאים את הגלים לפי צבע העור של המטופל, שצבע העור של המטופל הוא אחד הדברים העיקריים להצלחת הטיפול, כלומר מי שיש לו גוון עור מעט יותר בהיר, יצטרך לבצע סדרה ארוכה מאוד של טיפולים, וזה מהווה סיכון גדול, בהסרת שיער באמצעות גלי עור, השעה נשרפת והשן מכיל בתוכו יותר מ 20 חומרים מסרטנים, חזרות רבות על הטיפול וחשיפה רבה במשך זמן הטיפול עלולים להוות סכנה בריאותית גדולה מאוד, מי שיש לו גוון עור כהה יותר יכול לסבו מכוויות וקטמים בעור מכיוון ומדובר בגלים קצרים.

אז רגע אחד לפני שאתם עושים הסרת שיער בלייזר, וודאו שאכן מדובר במכשיר לייזר ולא גלי אור, או בשורה התחתונה אם רופא לא מבצע את העבודה, סביר מאוד שזה מכשיר העובד על גלי אור.

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סמים ראשית
קנאביס וCBD
כמה עולה תהליך הגמילה מסמים

תהליך הגמילה מסמים הוא מסע, הוא מסע שלכם אל מול עצמכם ואל תוך עצמכם, גם אל תוך החלקים הפחות נעימים שקיימים בכולנו. במהלך המסע של גמילה מסמים אתם תחוו את