טיפול בריא מול מס הכנסה

מס הכנסה הוא מס שהמדינה מטילה על ההכנסות של כל אזרח, חברה או תאגיד.
תפקידו המרכזי של גוף מס הכנסה הוא למנוע מצבים שבהם עברייני מס מצליחים לחמוק מתשלומים שונים. בהנחה ואתם מקבלים תביעה מצד מס הכנסה, תצטרכו לקחת את שירותיו של עורך דין שמתמחה בתחום, על מנת למזער נזקים עד כמה שניתן.

מס הכנסה

מס הכנסה הוא אחד המיסים שמדינת ישראל מטילה על אזרחיה, והוא מנכה מהשכר שמכניס כל אזרח במסגרת הכנסתו. הגוף פועל מטעם המדינה, ואחראי לוודא שכל אזרח מדווח על ההכנסות השוטפות שלו ללא שום דיווחים שגויים.

דיווחים שגויים או העלמות מס (מצבים בהם אנשים בוחרים להסתיר או לא לדווח על הכנסות כאלה ואחרות שיש להם על מנת לא לשלם מס) נחשבים לעבירות פליליות. עבירות מסוג זה, עשויות להסתיים בענישה חמורה למדי. ידוע כי בית המשפט נוהג ביד קשה עם עברייני מס שונים.
אם קיבלתם הודעה ממס הכנסה על כך שנמצא כי ביצעתם משהו לא תקין ביחס לחוק, היינו ממליצים לכם לקחת את שירותיו של עורך דין מס הכנסה.
לאור ההשלכות המשפטיות הקשות בתחום זה, היינו ממליצים לכם לקחת את שירותיו של עורך דין מתחום זה, על מנת שיידע לתת לכם מענה ולסייע לכם למזער את הענישה עד כמה שניתן.

עורך דין שוטר צפרדעה

כיצד עורך דין מס הכנסה יכול לסייע?

מעבר למקרים הקשים שבהם מס הכנסה מגלה על אנשים שביצעו העלמות מס או ניסו להסתיר ראיות על הכנסות כאלה ואחרות (מדובר בענישה שעשויה להסתיים במקרים מסוימים במאסר ובתשלום של קנסות כבדים ביותר)- יש מקרים שנקראים טעויות מס טכניות.
בהנחה ומס הכנסה נתקלים במצב שבו הם מבינים כי הטעות שקרתה התבצעה בתום לב ולא מתוך כוונה להעלים מס או להימנע מדיווח על הכנסות כאלה ואחרות- מס הכנסה יגיש תביעה כנגד הנאשם, וידרוש לתקן את הטעות ולנסות להגיע להסדר.
טעויות מהסוג הזה הן טעויות במועד הגשת הדוחות או מקרים שבהם אדם לא שילם את כלל החוב כתוצאה מתום לב או מחוסר הכרת המצב בצורה מלאה.

גם לאחר שקיבלתם את התביעה מצד מס הכנסה, ונודע לכם כי מדובר בטעות שמוכרת כטעות מס טכנית (טעות שמוגדרת פשוטה כמו איחור מועד הגשת הדוחות וכו'), עורך דין מס הכנסה שמכיר את המערכת בצורה טובה ומקצועית יוכל לסייע לכם למזער את העונש עוד יותר.
לעיתים מדובר בענישה שיכולה לבוא לידי ביטוי בתשלום כבד של אלפי שקלים, מה שעשוי להרוס תוכניות ולמנוע דברים שרציתם לעשות. בכל המקרים הללו, בהם הוגדרה הטעות כטעות מס טכנית, יוכל עורך דין וותיק ומקצועי לסייע לכם להנמיך את חומרת הענישה עוד יותר.

לעת זקנה: טיפול סיעודי והחלפות חלקים בגוף – לכל המידע בנושא לחצו.

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בקבוקון
בריאות
מהו שמן סיבידי?

ידע הוא כוח בחיים וככל שאנו יודעים יותר כך אנו חזקים יותר, מוצלחים יותר ויודעים יותר טוב כיצד לנהל את חיינו. לא סתם אנשים אשר לומדים באוניברסיטה זמן רב מרוויחים

אופנוע ראשית
בריאות
כמה מסוכנת לבריאות רכיבה על אופנוע

כל אדם יודע שרכיבה על אופנוע היא עסק מסוכן, רובנו בטוחים שהסיבה לכך היא אחוז הפגיעה והתמותה כתוצאה ישירה מתאונות, בין אם הן עצמיות או בין אם הן מערבות כלי

חזה
שירותי בריאות
ניתוח להגדלת חזה

ניתוח להגדלת חזה הוא הליך רפואי קוסמטי שבמהלכו מחדירים לרקמת השד שתל סיליקון ובעזרתו השד נראה גדול יותר מוצק ועומד. ניתוח להגדלת חזה לא משפיע רק על המראה החיצוני למרות