נפש בריאה בדירה נאה: איך משפיע מראה הבית על המצב רוח?

החיים בעולם המודרני הופכים משנה לשנה ללחוצים ועמוסים הרבה יותר ובמידה בלתי מבוטלת יש השפעה על איכות החיים של כל אחד ואחת מאיתנו תיק בשל העובדה שאנחנו לא יכולים לקבל את מרחב הנשימה

הדרוש לנו.

אבל, אם חשוב לכם לראות את הפן החיובי שבחיים המודרניים, אתם יכולים להסתכל על האופן שבו עולם עיצוב הפנים התפתח בשנים האחרונות בכדי להבין מה היא המשמעות של יצירת מרחב שקט ונטרלי.

כיום עצם המגורים בדירה מושקעת ומעוצבת למשעי יכולה לעשות את ההבדל הקטן בין אדם חרד ולחוץ, לבין נפש מאושרת ורגועה.

אבל איך מהממת משפיע עיצוב פנים מוקפד על תפיסת המציאות ותחושת האופטימיות של אנשים? כל התשובות בכתבה הבאה.

 

הפתעות קטנות בעיצוב הבית – משנות לגמרי את אורח החיים

במידה ואתם רוצים ליצור לעצמכם אזור מגורים מנוטרל לחלוטין מכל ההשפעות של העולם החיצוני, סביר להניח תצטרכו לחשוב קצת מחוץ לקופסא. אבל, זוהי משימה שיכולה במידה בלתי מבוטלת לשפר בצורה משמעותית את איכות החיים שלכם ולכן חשוב מאוד להתעקש על הפרטים הקטנים בתהליך עיצוב הבית. בין היתר משום שאתם רוצים לאפשר לעצמכם לחיות במקום שמיטיב עם התחושות הגופניות שלכם, יכול לעזור לכם להתמודד עם אתגרי היומיום ולהיות לכם לבית שנוח לגור בו.

הדרך הכי טובה ליצור סביבת מגורים שמשפיעה על המצב רוח לחיוב היא על ידי הכנסת אלמנטים מהטבע אל תוך חלל הפנים של הבית. בין שמדובר על שימוש בחומרים טבעיים כמו ריצוף פרקט, או כאשר אתם רוצים לרכוש עציצים מלאכותיים דירה דיל, חשוב להתאים כל אחד מהם האלמנטים הללו התמונה הגדולה של הבית שלכם על הצד הטוב ביותר.

כמו כן רבים מבעלי הנכסים כיום מעוניינים ליצור אזורים בתוך חלל הבית, בהם אין כלל שימוש במכשירי אלקטרוניקה. אזורים נקיים אלו, יכולים להיות אזורי המפלט בתום  ימי עבודה עמוסים. ויש לך ערך מאוד גדול אם אתם אנשי הייטק עמוסים בעבודה שרוצים לשמור על בריאות הגוף והנפש לאורך תקופה ארוכה.

 

בחירה עיצובית איכותית מכה שמתאימה לאורח החיים שלכם

לא כל אדם ירצה ליצור מראה בית זה מבחינת עיצוב פנים. גם אם העקרונות המובילים אתכם הם עקרונות של נפש בריאה בדירה מעוצבת, הצרכים של כל אחד מאיתנו הם שונים. ולכן המשימה העיקרית שלכם היא קודם כל למצוא מעצב פנים מקצועי ומנוסה אשר יוכל ללוות אתכם בתהליך ההקמה מן היסודות של הבית שלכם.ביחד, תוכלו למפות את הצרכים האישיים ולהבין מהו אורח החיים שמשקף בצורה הטובה ביותר אתכם. ברגע שיהיה לכם ברור מה הם האלמנטים העיצוביים החשובים ביותר בחלל שלכם, תוכלו לצאת לתהליך העבודה ביחד ולגלות שקל מאוד ליצור דירה שמרגיעה את הגוף והנפש.

 

סלון ביתי

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סמים ראשית
קנאביס וCBD
כמה עולה תהליך הגמילה מסמים

תהליך הגמילה מסמים הוא מסע, הוא מסע שלכם אל מול עצמכם ואל תוך עצמכם, גם אל תוך החלקים הפחות נעימים שקיימים בכולנו. במהלך המסע של גמילה מסמים אתם תחוו את