פיזיותרפיה בשילוב טיפול בגלי הלם – הפתרון היעיל ביותר

כמה פעמים בחיים שמעתם מהסובבים אתכם את המשפט "אני בדרך לפיזיותרפיה"? הפיזיותרפיה היא טיפול נפוץ במיוחד, לאנשים בעלי פריצות דיסק, לאנשים שנפגעו בתאונות דרכים ובכלל לאנשים שסובלים מבעיות גופניות שמונעות מהם להתנהל כרגיל. בשנים האחרונות נכנס לעולם הפיזיותרפיה שחקן חדש – גלי הלם, ויש שטוענים כי פיזיותרפיה בשילוב טיפול בגלי הלם – הפתרון היעיל ביותר.

 

"מספיק עם כל החידושים האלה, הכל שטויות"

לכל חידוש שנולד אל העולם יש גם מתנגדים. כאלו שרגילים לשיטות הישנות, כאלו שלא מאמינים בחידושים, שטוענים ש"הכי טוב כמו שהיה פעם". לכן גם פיזיותרפיה בשילוב טיפול בגלי הלם לא היתה בהתחלה נחלתם של כל המטופלים. אמנם עם הנכחתה של השיטה והניסיונות המוצלחים שלה על ידי מטופלים מסויימים, הלכה והפכה פיזיותרפיה בשילוב טיפול בגלי הלם לרצויה יותר ויותר על ידי מטופלים נוספים.

 

פיזיותרפיה בשילוב טיפול בגלי הלם – הפתרון היעיל ביותר

אז למה פיזיותרפיה בשילוב טיפול בגלי הלם נחשבת לטיפול יעיל כל כך? פשוט מאוד. גלי ההלם הם בעלי עוצמה גבוהה ותפקידם לטפל ברקמות והגידים הפגועים, כדי למנוע הופעה והתפתחות של דלקות וכאבים. היום, פיזיותרפיה בשילוב טיפול בגלי הלם היא אחת השיטות המומלצות על ידי רופאים מומחים והיא מוכרת כמובן לחברות הביטוח, שמציעות החזרים למבוטחים שמטופלים בשיטה.

 

שיטות של פיזיותרפיה בשילוב טיפול בגלי הלם

לפיזיותרפיה בשילוב טיפול בגלי הלם יש שתי שיטות עיקריות – גלי הלם אקוסטיים וגלי הלם רדיאלים. גלי הלם אקוסטיים מתמקדים בסביבת הרקמה וברקמה עצמה. הטיפול גורם להאצה של תהליך הריפוי, זאת הודות לצמיחתם של כלי דם חדשים באיזור הפגוע.

גלי הלם רדיאלים הם סוג טיפול חדשני יותר, שמאפשר שימוש בכמה סוגי ראשים בגדלים שונים, מה שמאפשר להגיע לטיפול מדויק יותר באיזורים הפגועים – קטנים או גדולים ככל שיהיו.

 

באילו מצבים עושים פיזיותרפיה בשילוב טיפול בגלי הלם?

המצבים שמצריכים טיפול פיזיותרפיה בשילוב טיפול בגלי הלם הם שונים ומגוונים, וביניהם דורבן בכף הרגל, דורבן בעקב, בורסיטיס בברך, מתיחה בשרירים, קרעים ברצועה, בגיד הכתף ועוד, דלקות בגידים, הסתיידות בכתף ועוד.

 

איפה ניתן לעשות פיזיותרפיה בשילוב טיפול בגלי הלם?

מקומות רבים מציעים היום פיזיותרפיה בשילוב טיפול בגלי הלם, אולם היינו ממליצים לכם לוודא שאתם עושים את זה במקום מקצועי, מיומן ובעל ניסיון. הקליניקה של שירי צ'רבוננקו היא קליניקה מקצועית שמציעה פיזיותרפיה בשילוב טיפול בגלי הלם. בנוסף, במקום תוכלו לקבל שירותים כמו טיפול דיקור יבש, ייעוץ ארגונומי, אלקטרותרפיה, תכניות אימון ועוד.

בכניסה לאתר תוכלו למצוא מידע נוסף בנוגע לטיפולים שהקליניקה מציעה, מידע מקצועי, המלצות ועוד. בנוסף, תוכלו ליצור קשר ישירות עם הקליניקה של שירי צ'רבוננקו בטלפון 072-3976855 כדי לתאם אבחון ופגישת ייעוץ.

טיפול רפואי

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אישה יפה
אסתטיקה
איך להראות צעירה יותר במספר שלבים

את מוצאת את עצמך מביטה במראה יום אחרי יום ומגלה עוד ועוד קמטים? אותם פנים יפות שבעבר היו לך נראות לך בעיקר מבוגרות, שלא לומר זקנות? אם כך, ברור מדוע

עמוד שידרה
בריאות
כיצד לשמור על בריאות הגב בנהיגה ברכב?

מאחר שכולנו מבלים לא מעט זמן מאחורי ההגה ובעמידה גם בפקקים, חשוב לדעת כיצד לשמור על הגב שלנו. אנחנו מזמינים אתכם להכיר טיפים לשמירה על הגב בזמן נהיגה ובזמן עמידה