שיטות חדשות להוצאת שחורים מהפנים

שחורים, או בשמם הרשמי יותר "קומודנים", הם מפגע אסטטי, לרוב ממוקם באזור הטי בפנים שיכול להפריע מאוד לאנשים. ה"שחורים" אלו בעצם נקודות שחורות שנמצאות כאמור על הפנים באזור הטי, אולם, ניתן לראותם גם על החזה, הגב והזרועות. מראה הנקודות נגרם כתוצאה מהרחבה של החלק העליון במבנה השערה. הרחבה זו נובעת מהצטברותם של שומנים המופרשים מבלוטות חלב ותאים מתים, כאשר אלו מצטברים למעין פקק היוצר את המראה השחור. למרות שהשחורים לא מזיקים מבחינה בריאותית, אנשים משקיעים מאמצים רבים על מנת להעלים אותם מהעור. בשוק קיימים מגוון תכשירים ייעודיים להוצאת שחורים חלקם עוזרים יותר וחלקם פחות.

 

השיטות הקיימות בשוק להוצאת שחורים

ההמלצה העיקרית כדי לטפל בעור הפנים היא ללכת לקוסמטיקאית מומחית שתוציא את השחורים באופן עמוק תוך ביצוע פעולות שישמרו על העור ולא יגרמו לנזק. אולם, היות והשחורים באים והולכים, רבים מתקשים מבחינה תקציבית להתמיד בשגרת טיפולי הפנים אצל הקוסמטיקאיות השונות ולכן מנסים באמצעות תכשירים ושיטות שונות להוציא את השחורים לבד בבית.

הבעיה במקרה זה היא ששיטות אלו מספקות לרוב פתרון רק באופן שטחי ולא פותרות את הבעיה מהשורש.

 

דוגמאות:

הסרה בלחיצה:

לחיצה משני צדדי השחור עד ליציאתו, שיטה זו יוצרת נזק משני לעור ומעוררת רגישות.

 

מדבקות ביתיות להסרת שחורים:

שיטה זו קלה וזמינה אולם לא מצליחה להסיר את כלל השחורים ועלולה ליצור כוויות על העור.

 

סיכות לחץ להסרת השחורים:

בשימוש תדיר עלולות ליצור צלקות בעור ולא מומלצות בריאותית.

 

אבקות כימיות:

עלולות לעורר תגובות אלרגיות של העור ובמרכיביהן לרוב חומרים ורעלנים לא בריאים אשר עלולים ליצור נזק לטווח הארוך.

בנוסף לחסרונות שצוינו לעיל, שיטות אלו לא מצליחות לנקות את כלל הנקבובית אלא רק את החלק ה"שחור" שלמעלה ובעצם לא מספקות פתרון מקיף לבעיה.

 

השיטה החדשה

אחת השיטות החדשות המאפשרת להתמודד עם בעיה זו היא מכשיר ביתי העובד באמצעות שיטת יניקה. שיטה זו מאפשרת להפעיל לחץ על הנקבובית ובכך לינוק ממנה את הלכלוך ללא השארת שאריות. המכשיר עצמו עובד באמצעות משאבה חשמלית אשר נתפסת על הקומודן באמצעות וואקום הקיים בפיית המכשיר, תפיסה זו גורמת לכך שנוצר לחץ שלילי על העור מה ששואב את הגורם המזיק יחד עם שאריות שומן ומשאיר פנים נקיות ומטופחות. למידע נוסף אודות השיטה ניתן להסתכל בקישור הבא: https://www.dusk.co.il.

 

מניעה

כאמור, לאחר שיש שחורים על הפנים הדרך היחידה להיפטר מהם היא להשתמש בטכניקות אשר מוציאות את השחור מבפנים. על מנת לנסות למנוע את הופעת השחורים, ניתן להסתייע בשטיפת פנים בוקר וערב עם סבון לא מייבש ושימוש בתכשירים המכילים. בנוסף, ניתן לעשות פילינג עדין אחת לשבוע ולמרוח קרמים קלילים על בסיס מים.

 

מסכה שחורה

תוכן עניינים

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חדר מקלחת בבית
אסתטיקה
מה חשוב לשמור בארון האמבטיה?

כשאומרים לנו את המילים צמד המילים "חדר אמבטיה" (או מקלחת, תלוי בשלב בחיים), כבר מזמן לא מדובר בחדר שנועד לרחצה בלבד. מדובר בחלל מרכזי שנלקח בכובד ראש בעת עיצוב הבית,

אישה עם פצעים
אסתטיקה
שיטות חדשות להוצאת שחורים מהפנים

שחורים, או בשמם הרשמי יותר "קומודנים", הם מפגע אסטטי, לרוב ממוקם באזור הטי בפנים שיכול להפריע מאוד לאנשים. ה"שחורים" אלו בעצם נקודות שחורות שנמצאות כאמור על הפנים באזור הטי, אולם,

בקבוקון
בריאות
מהו שמן סיבידי?

ידע הוא כוח בחיים וככל שאנו יודעים יותר כך אנו חזקים יותר, מוצלחים יותר ויודעים יותר טוב כיצד לנהל את חיינו. לא סתם אנשים אשר לומדים באוניברסיטה זמן רב מרוויחים